• Головна
 • Онлайн консультація юриста в Києві - швидке і ефективне вирішення правових суперечок
Новини компаній
15:32, 13 грудня 2019 р.

Онлайн консультація юриста в Києві - швидке і ефективне вирішення правових суперечок

Новини компаній

Онлайн консультація юриста в Києві і у всіх регіонах України - це новий виток в системі надання правових послуг.

Рішення юридичних суперечок в смартфоні

У XXI столітті популярним нововведенням стало переносити всі сфери життя в смартфон. Можна відстежувати посилки, оплачувати комунальні послуги, отримувати консультації лікаря за допомогою телефону. Юристи також не відстають в питанні діджіталізаціі, поступово закріплюючись в онлайн-середовищі. Завдяки такій можливості, клієнти з будь-яких регіонів можуть отримати якісну юридичну допомогу від топові юристів Києва.

Скористатися послугами адвоката за допомогою смартфона можна кількома шляхами:

 1. У мобільному браузері на спеціальних форумах. Більшість з них адаптовані під екрани смартфонів, тому можна в зручному режимі спілкуватися з адвокатом. Наприклад, міттєву консультацію фахівців можна отримати на uristy.ua.

 2. Через спеціальні додатки для мобільних телефонів. Для смартфона можна підібрати додаток, в якому юристи компанії або адвокати різних сфер консультують людей. Їх на ринку не дуже багато, але з кожним роком кількість збільшується.

 3. Месенджери. Одне з найпопулярніших напрямків спілкування з адвокатом онлайн. Не потрібно нічого завантажувати, не потрібно ніде реєструватися, можна навіть не залишати юристу свій номер телефону, обмінявшись тільки логінами. Швидкий і зручний спосіб спілкування.

 4. Соціальні мережі. Ситуація схожа зі спілкуванням через месенджер, але через велику кількість на сторінках особистих даних багато адвокатів відмовляються від такої практики.

Як користуватися послугами онлайн?

Зважитися на онлайн консультування - це тільки перший крок у вирішенні проблеми. Після цього адвоката в інтернеті ще потрібно знайти. Для того, щоб отримати консультацію онлайн і не втратити свої гроші даремно, потрібно:

 1. Вивчити відгуки на фахівця. Потрібно перевірити, щоб відгуки були від реальних людей. Для цього вони повинні бути оформлені з «живих» сторінок, або через вбудований модуль авторизації за допомогою соціальних мереж.

 2. Вибрати адвоката необхідної спеціалізації. Якщо з відгуками все в порядку, потрібно вибрати професіонала. Краще зупинитися на адвоката, який має вузьку спеціалізацію. Майстри на всі руки часто виявляються некомпетентні.

 3. Зв'язатися з юристом. Починати спілкування краще тим способом, який вказаний в анкеті юриста як зручний або пріоритетний. Надалі можна буде домовитися про інші варіанти зв'язку, але цей жест покаже готовність клієнта співпрацювати.

 4. Описати проблему і домовитися про ціну. Без цього повноцінної співпраці не вийде.

Переваги та недоліки консультацій онлайн

У онлайн-консультацій, як і у будь-якого іншого методу отримання правової допомоги, є свої сильні і слабкі сторони. Спілкування з юристом в Інтернеті вигідно виділяється за рахунок:

 1. Економії. Юрист не витрачає кошти на оренду приміщення, одночасно з цим не закладаючи такі витрати у вартість послуги, ніж робить її дешевше для клієнта. У Києві орендувати повноцінний офіс коштує чималих грошей, тому столичні юристи та адвокати все частіше вважають за краще "піти в онлайн".

 2. Додаткового часу. Не потрібно призначати зустрічі заздалегідь і добиратися до місця через все місто і затримуватися в множинних пробках.

 3. Оперативності. Всі проблеми можна вирішувати максимально швидко прямо через смартфон.

У той же час є і слабкі сторони онлайн-консультацій, про які варто пам'ятати, а саме:

 1. Відсутність особистого контакту. У мережі людини простіше обдурити, ввести в оману.

 2. Неможливість підписати договір. Якщо всі послуги надаються в мережі, то оформити договір надання юридичних послуг набагато складніше.

 3. Оманливе перше враження. У мережі набагато простіше здаватися кваліфікованим фахівцем, ніж онлайн.

Консультації в режимі «онлайн» допомагають людям і адвокатам стати ближчими один до одного. Також така система спілкування між юристами і адвокатами підвищує рівень правової грамотності, тому що робить знання доступнішими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...