• Головна
  • Збір коштів для онкохворого Матвія Скідана
14:17, 2 грудня 2019 р.

Збір коштів для онкохворого Матвія Скідана

Збір коштів для онкохворого Матвія Скідана

Збір закрито. Матвій Скідан помер 12 грудня 2019 року. 

Три роки томуу 7-річного Матвія Скідана діагностували першу стадію лейкозу. Завдяки відгуку турецької клініки,у нього з'явився шанс на операцію, проте її вартість була непосильною для сім’ї. Батьки хлопчика продали все, що могли, кошти збирали всією країною, паралельно шукали донора. Зусилля не були марними - в 2017 році Матвію провели операцію і він почав одужувати.

Однак вже у травні 2018 року хлопчик перехворів герпесом, після чого рівень тромбоцитів в його крові почав знижуватися. Обстеження показало, що хвороба повернулась і весною цього року було проведено другу трансплантацію в якій донором став батько. Реабілітація проходила добре, і в серпні родина мала повернутись на батьківщину, але обстеження показало жахливі результати, і після усіх процедур рівень показників невгамовно падав. За два тижні після купи аналізів родина отримала результати в яких було зазначено 40% ракових клітин, що означало - рецидив.

Турецькі лікарі запропонували експериментальний протокол хіміотерапії, так як протирецидивну хімію застосовувати не можна – організм ще не відновився після операції. І знову була озвучена «космічна» вартість лікування, проте альтернативи у батьків хлопчика немає - в Україні таке лікування не проводиться.

На сьогоднішній день в ході лікування з’ясувалося, що витрат буде значно більше, аніж розраховували батьки хлопчика. Окрім хімії в таблетках, раз у два дні Матвію крапають тромбоцити. Кожна така «заливка» коштує 1167$.

«Матвій не знає, що у нього рецидив, а ми не наважуємося йому сказати, адже від його настрою багато що залежить. Ми дуже потребуємо вашої допомоги. Дуже страшно від того, що може настати момент, коли на чергову заливку не буде грошей. Друзі, ми просимо вас про допомогу, поодинці нам це не подолати», - звертається мама Матвія до усіх небайдужих.

Якщо у вас є можливість допомогти цій сім’ї, надсилайте кошти на картку ПриватБанку: 5363 5423 0890 4425 - Скідан Віталій Валерійович, батько Матвія. Телефон: (066) 001-05-50; (067) 829-19-08.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #МАТВІЙ #СКІДАН #ОНКОЛОГІЯ #ДОПОМОГА #ЗБІР #ЛЕЙКОЗ
Оголошення
live comments feed...