08:00, 11 листопада 2019 р.
Юні броварчани взяли участь у конкурсі «Erasmus+Youth»
Вихованці броварського Палацу творчості дітей та юнацтва взяли участь в конкурсі від Info Centre for Erasmus+ Youth and European Solidarity Corps in Ukraine. «Сореалізація європейської молоді шляхом отримання неформальної освіти» – так називається проєкт українсько-польського обміну молоддю.
В суботу, 9 листопада, Info Centre for Erasmus+ Youth and European Solidarity Corps in Ukraine опублікував роботу конкурсу відео з проектів Erasmus+Youth, створену броварчанами 21-28 жовтня.
Переможцем стане те відео, яке набере найбільшу кількість вподобань та коментарів від підписників сторінки Info Centre for Erasmus+ Youth and European Solidarity Corps in Ukraine.
«Ці учасники будуть нагороджені цінними призами! Під час підбиття підсумків ми будемо враховувати кількість релевантних «лайків» та коментарів під постом про відео на сторінці Інфоцентру. Щоби ваш голос було враховано, обов’язково підпишіться на сторінку Інфоцентру! Результати конкурсу ми оголосимо 20 грудня», - повідомляє ресурс Unistudy.
Читайте також:
Керівництво Броварського виконкому прийматиме громадян за новим графіком
Аліна Акобія - віце-чемпіонка світу з боротьби
Творча зустріч «Поезія. Джаз і Вино» в Броварах переноситься на один день
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
19:02, 18 липня
live comments feed...