• Головна
  • Ритуальні послуги в Україні: чим може допомогти похоронне бюро?
11:07, 7 листопада 2019 р.

Ритуальні послуги в Україні: чим може допомогти похоронне бюро?

Ритуальні послуги в Україні: чим може допомогти похоронне бюро?

Навіщо потрібні бюро ритуальних послуг?

Смерть близької людини не обирає час, місце та умови - вона завжди вривається у наше життя несподівано, невчасно, вибиваючи землю з-під ніг. Ускладнює ситуацію ще й те, що саме вбиті горем люди повинні взяти на себе організацію поховання і у стислі терміни вирішити сотні невідомих їм до цього проблем. Саме для того, аби зменшити психологічне та фізичне навантаження на близьких померлого, і при цьому гідно провести церемонію погребіння, існують бюро ритуальних послуг. Звернувшись в таку організацію, ви отримаєте допомогу десятків фахівців, які не лише вирішать нагальні складнощі, а й передбачать ті, що можуть з’явитися в майбутньому.

Що входить в ритуальні послуги?

Якщо ви раніше не стикалися з організацією поховання людини, то скоріш за все, ви навіть не уявляєте, з якою кількістю проблем можна стикнутися протягом лічених годин. Чого вартує лише придбання ритуальних товарів для похорону: труни, живих або штучних квітів, кошиків, вінків, жалобних листівок і атрибутики, одягу для покійного, тимчасових надгробків; та упорядкування могили після поховання: встановлення пам'ятників з граніту або мармурової крихти, фото, таблички, металевої огорожі, плитки, столу та лавочки… І це вже не говорячи про бюрократичні складнощі з оформленням необхідних документів, організації церковних церемоній та поминального обіду.

Якщо ви проживаєте у мегаполісі, то кожен з цих кроків може відібрати у вас безліч часу та сил. Саме тому так важливо вчасно знайти професійне похоронне бюро, працівники якого візьмуть на себе левову долю ваших турбот. 

Де замовити ритуальні послуги?

Найгірше, що може трапитися з людьми, які переживають втрату, - це непрофесіоналізм тих, хто береться за організацію поховання. Резонно виникає запитання: де і як замовити ритуальні послуги, аби облегшити собі життя, а не ускладнити його за свої ж кошти? Саме для цього існує довідник ритуальних послуг Києва. На цьому сайті нічого не продається, він створений лише для того, щоб допомогти вам знайти підходящу ритуальну службу і дати відповіді на часто виникаючі запитання:

- що робити якщо людина померла вдома або в лікарні?

- які документи потрібні після смерті людини і де їх оформити?

- як придбати або отримати місце на кладовищі?

- як правильно обрати труну для поховання?

- де замовити ритуальне перевезення і поминальний обід?

- як обрати службу, і що в себе включають ритуальні послуги?

На сервісі зібрано 9 тисяч ритуальних компаній з усієї України, вказано розташування і контакти цвинтарів, храмів, ЗАГСів і крематоріїв. А найголовніше - з відвідувачів сайту не стягується плата за використання сервісу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#РИТУАЛЬНІ #ПОСЛУГИ #ПОХОРОННЕ #БЮРО #КИЇВ #ПОХОВАННЯ #ОРГАНІЗАЦІЯ
Оголошення
live comments feed...