Не всі навчальні заклади Броварів готові до опалювального сезону

Не всі навчальні заклади Броварів готові до опалювального сезону

Наприкінці серпня управління освіти та всі ЖЕКи Броварів подали акти готовності закладів освіти та житлового фонду до запуску опалення на 100%. Проте, за словами міського голови Ігора Сапожко, тепла по сьогоднішній день немає в ДОЗ «Малятко» та яслах ДОЗ «Віночок». Аналогічна ситуація і по ЖЕКам міста – на папері вони готові, акти підписані, а насправді досі немає вікон у під’їздах, не закриті підвали та вхідні групи.

«До кінця поточного тижня дав завдання виконати ряд доручень: перше, запустити тепло в дошкільних закладах, крім того, перевірити кожен будинок, кожен поверх на готовність до опалювального сезону і щоденно інформувати мене особисто про результати. Температурний режим на сьогоднішній день ще дозволяє закінчити роботи і підготувати житловий фонд до запуску теплопостачання. У разі не усунення виявлених проблем, буде прийнято певні кадрові рішення стосовно осіб, які підписали акти 100% готовності, які не відповідають дійсності», - написав мер міста на своїй сторінці у Facebook.

Опалення в житлових будинках планується розпочати, коли середньодобова температура протягом трьох днів буде нижче 8 градусів тепла.

Читайте також:

«Ми не здаємося!»: броварчани висадили дерева в дворі багатоповерхівки

В Броварах евакуювали учнів двох шкіл

Перехід на зимовий час: коли переводити годинники?

БРОВАРИ ОПАЛЕННЯ ТЕПЛО СЕЗОН САПОЖКО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі