Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю реконструюють за 40 мільйонів гривень

Фото: Ангеліна Козлова - «Трибуна Бровари»
Фото: Ангеліна Козлова - «Трибуна Бровари»

Броварський виконком затвердив проектно-кошторисну документацію по реконструкції будівлі Центру комплексної реабілітаціїдітей з інвалідністю з прибудовою басейну. Загальна вартість проекту складе 40 945,09 тис. грн, із яких вартість будівельнихробіт - 27 317,4 тис. грн. Колектив закладу, що розташований навул. Гагаріна, 8-А, сподівається на допомогу спонсорів.

Фото: Ангеліна Козлова - «Трибуна Бровари»

За словами керівника Центру реабілітації Валерія Іваненко, проект є унікальним саме в плані енергозбереження: басейн спроектований таким чином, що теплові насоси, які працюватимуть від сонячних батарей, обігріватимуть і приміщення, і воду для басейну. Це забезпечить суттєву економію тепло- та електроенергії.

Ванна реабілітаційного басейну матиме розмір 4 х 12 метрів та пологий нахил дна. Також басейн матиме усе необхідне обладнання для безпеки занять. Наразі проект налічує 18 томів технічноїдокументації та пройшов експертизу.

Фото: Ангеліна Козлова - «Трибуна Бровари»

«Перед проєктуванням ми спеціально відвідували відомий Центр реабілітації Козявкіна в Трускавці з метою вивчити досвід реабілітації саме за допомогою басейну. Ми дійшли висновку, що реабілітація у воді незамінна: вона найкраще розслаблює м’язи та знімає біль. Також відкрили для себе такий нюанс: не потрібно, щоб із кожною дитиною займався окремий реабілітолог. Є методика, коли батьки разом із дітьми роблять у басейні вправи, які їм показує інструктор», – розповівВалерій Іваненко.

Нагадаємо, центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю заснований в Броварах у грудні 2004 року з метою створення умов для всебічного розвитку дітей з інвалідністю. У Центрі реабілітації одночасно проходять курс реабілітації близько 200 дітей.

Трибуна Бровари

Читайте також:

За минулі 3 тижні в Броварах не зафіксовано жодного випадку кору

В Броварах пройде безкоштовна вакцинація домашніх тварин від сказу

Облаштування скверу біля прокуратури планують завершити за місяць

БРОВАРИ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЯ БАСЕЙН РЕКОНСТРУКЦІЯ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі