«Дикрасин»: надійний засіб для суглобів і для спин

У вас болять коліна, тазостегнові суглоби, важко нахилятися, не повертається шия, не піднімаються руки..? Це не просто скарги, це крик про допомогу, образа на всіх: і на рідних, і на лікарів, що не можуть допомогти і не звертають увагу вже після 60-ти.

А звинувачувати потрібно в першу чергу себе самого. Адже протягом життя хворі не надають належної уваги своєму організму, своєму здоров’ю. Ці симптоми можуть виникати як від надмірних навантажень, так і від малорухливого способу життя. Адже «ледачі суглоби» швидше приходять в непридатність: їх вражає артрит, артроз, що веде до повного їх руйнування.

У чому ж причина всіх цих недуг?

Причин для цього багато. Частина з них залежить тільки від нас: гіподинамія, неправильна постава з дитинства, незбалансоване харчування, шкідливі звички, побутовий травматизм і багато іншого. Інша, більша частина причин, від нас не залежить: інфекційні захворювання, екологічне неблагополуччя води, грунту, повітря і (як наслідок) те, що ми їмо і п'ємо. Крім того, ми «розплачуємося» за своє прямоходіння, що призводить до компресії міжхребцевих дисків і хрящових поверхонь всіх суглобів.

З віком в людському організмі через численні «збої» у роботі окремих систем і гормональних зрушень починається «відкладення» того, що повинно виводитися («поганий» холестерин, кальцієві солі в нерозчинному вигляді, продукти метаболізму і ін.); і «вимивання» того, що повинно відкладатися (кальцієві солі кісток, мікроелементи, корисна мікрофлора кишечника).

Відомий лікар, доктор медицини А.С.Залманов свого часу писав: при всіх хворобах суглобів спостерігається застій крові в капілярній мережі. Без такого застою не існує ні артрозу, ні артриту, ні деформації суглобів, ні м'язової атрофії.

Отже, основою нашого клітинного метаболізму є повноцінна робота кровоносної системи, а саме найтоншої її частини - капілярів. Саме явище «старіння», їх раннього склерозування призводить до того, що наші суглоби починають «голодувати» і самоотруюватися продуктами своєї життєдіяльності. Оскільки своїх сусідів ні суглоб, ні суглобовий хрящ не мають, їхнє харчування здійснюється через капіляри в прилеглих до суглоба м'язах. Порушення «режиму харчування» суглоба призводить до зменшення кількості суглобової рідини («висиханню»), дистрофічних змін структури хряща і кісток, запалень і набряків навколишніх тканин і, як наслідок, болі та обмеження руху в певній галузі.

Такий погляд на причини виникнення захворювань суглобів прекрасно пояснює, чому неможливо вилікувати суглоб за допомогою одних лише уколів і пігулок. Подумайте самі: як препарат може надійти в хворий суглоб, якщо порушений шлях його доставки? Зі сказаного вище випливає: щоб почався процес одужання, необхідно зміцнити капіляри, збільшити їх еластичність, що в свою чергу попередить їх склерозування. Внаслідок чого покращиться кровопостачання і відновиться харчування суглоба. Висновок: щоб полагодити суглоби потрібно нормалізувати функцію кровопостачання на рівні клітини. Такою є спрощена формула лікування. Процес відновлення рухливості суглобів залежить від стадії захворювання і методів лікування. Питання в швидкості і активності процесу.

Препарат, винайдений болгарським цілителем Дімітром Кристевим, був створений саме для таких цілей.

Рослинний тонік для тіла, що носить назву «Дикрасин», маючи абсолютно натуральний склад, є засобом відновлення, який «перезапускає» організм на клітинному рівні. Компоненти «Дикрасина» проникають глибоко в тканини і впливають безпосередньо на причину захворювання - сприяють захисту хрящової тканини від руйнування.

«Дікрасін» - це водно-кислотний настій лікарських трав, багатих флавоноідами, дубильними речовинами і ефірними маслами. Флавоноїди, які входять до складу «Дикрасина», пригнічують ферменти, що руйнують гіалуронову кислоту, яка є основним компонентом хряща і синовіальної рідини, кількість і якість якої залежить від роботи м'язів і стану капілярів. Флавоноіди зміцнюють стінки капілярів і судин, покращують їх тонус і еластичність, перешкоджають їх склеротичному ураженню. Ефірні масла мають місцеву подразнюючу і ревульсуючу шкіру дію. Дубильні речовини надають знеболюючу, протизапальну і бактерицидну дію. Такий комплексний і різнобічний підхід дозволяє придушити захворювання не лише в конкретному місці, а й в організмі в цілому - забути про біль в спині і суглобах, а найнаполегливіші зможуть допомогти собі навіть у запущених випадках.

Засіб показано при артриті, артрозі різної локалізації, остеохондрозі, ішіасі, радикуліті, міжхребцевих грижах, подагрі, виразковій хворобі шлунку. Крім того, «Дикрасин» можна використовувати при болях, оніміння кінцівок, м'язових затисках і надривах, набряках, ударах і інших травмах. Також ми рекомендуємо «Дикрасин» в профілактичних цілях, щоб попередити руйнування суглобів. Єдина умова для отримання позитивного результату - наполегливість і працьовитість.

«Дикрасин» використовується протягом 18 днів за певною схемою.

У перший день втирається півфлакона «Дикрасина» в усе тіло, крім пахових впадин. Тобто обробляється кожен пальчик на стопі, стопа, підошва, гомілковостопний суглоб, литковий м'яз. Далі - колінний і тазостегновий суглоби. Потім - кожен пальчик на кисті, кисть, променезап'ястковий і плечовий суглоби. Потім шийний відділ хребта, трапецієподібний м'яз (так звана коміркова зона), плечові суглоби. Далі обробляється грудний відділ хребта, м'язи спини і поперековий відділ, живіт і грудна клітина.

«Дикрасин» слід втирати легкими масажними рухами, виключаючи механічний тиск руки на шкіру. Тобто не натирати, а втирати, щоб не пошкодити механічно шкірний покрив. Гіпертонікам необхідно втирати препарат в хребет зверху вниз.

На наступний день проводиться масаж всього тіла в тій же послідовності, але без «Дикрасина».

Третій день - час відпочинку та будь-яких водних процедур. Це може бути душ, ванна, сауна, басейн - що вам більше подобається.

Далі цей цикл повторюється 6 разів - всього курс становить 18 днів, і на нього необхідно три флакона «Дикрасина». Якщо є можливість, бажано щоб курс лікування проводив масажист. Проте це не обов'язково.

«Дикрасин» можна втирати не в усе тіло, а локально в проблемні місця. Якщо у вас терпнуть пальці, болять лікті, плечі, не піднімається рука, то в цьому випадку «Дикрасин» втирається в пальці на кисті, далі в кисть, ліктьовий і плечові суглоби, шийний відділ хребта (зверху вниз) і далі - в «комірцеву зону».

Якщо болі в попереку, тягне ногу і «стріляє» в поперек, болять колінні і тазостегнові суглоби, то причина в поперековому відділі хребта. Тоді «Дикрасин» спочатку втирається в кожен палець на стопі, потім - в стопи, коліна, стегна, тазостегнові суглоби і в поперековий відділ.

Використовувати препарат необхідно один раз на добу щодня або через день при чутливій шкірі, поки не використаєте три флакона (приблизно 18-25 днів).

Не терпіть біль! Чим раніше почнете втирати «Дикрасин», тим ефективніше він буде діяти.

Якщо Дикрасин втирати на початкових стадіях, то досить провести один курс з 3-х флаконів для досягнення мети. Якщо хвороба дуже запущена, то вам може знадобитися і 3-4 курси з перервами 1-2 тижні для досягнення позитивного результату.

Наше тіло має унікальну здатність до регенерації. Подивіться, як швидко гоїться поріз на вашій шкірі, так само може відновлюватися будь-яка тканина і всередині організму. Питання в швидкості і активності процесу: один орган відновлюється сам, а іншому потрібно допомогти. Терпіти роками біль не потрібно! Чим раніше ви звернетеся до лікаря, чим раніше встановите причину болі - тим легше і швидше «Дикрасин» зможе допомогти вам впоратися з вашими проблемами.

Лікування суглобів має бути безпечним для інших систем організму, адже медикамент проходячи через шлунково-кишковий тракт, нейтралізується в печінці і виводиться з організму за допомогою посиленої роботи видільної системи. Тому деякі препарати протипоказані при таких недугах як захворювання печінки і нирок, системи кровообігу. «Дикрасин» до цієї групи не належить. Це препарат для зовнішнього застосування, він дбайливо впливає на вогнище запалення, не завдаючи шкоди іншим структурам організму.

Нанесення «Дикрасина» на хвору ділянку, активує окислювально-відновні процеси, які приносять користь вашому кровотоку. Таким чином в більшості випадків починають відновлюватися функції суглобів і хребта, стимулюються відновні процеси, підвищується тонус, працездатність і омолоджується весь організм. Одним з головних переваг «Дикрасина» є те, що він не впливає на артеріальний тиск, шлунково-кишковий тракт, нирки, печінку, що дозволяє використовувати його людям з «букетом» захворювань.

Єдиний випадок, коли Дикрасин буде безсилий - це остеоартроз кульшового суглоба 3-4 ступеня, дегенеративні та дистрофічні ураження хребта з дестабілізуючим характером в структурах хребта.

«Дикрасин» можна придбати в аптечних установах або замовити в ДП «Гамай» ТОВ «Краків ООД» за безкоштовним тел. 0 800 215 349 щодня, крім суботи та неділі, з 9:30 до 16:00.

БРОВАРИ ДИКРАСИН СУГЛОБИ ЛІКИ АРТРИТ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Кримінал
Сьогодні, 28 вересня, о 12:15 на пульт цілодобової охорони «Комкон» надійшов виклик від співробітників Броварської центральної лікарні по вул. Шевченка. Прибувши за адресою, охоронці з’ясували, що до роздягальні співробітників в БАК лабораторії лікарні проникнув незнайомий чоловік. Медсестра одразу викликала групу швидкого реагування. Порушника затримали на гарячому. Чоловік намагався втекти з грошима і коштовними речами, які поцупив у співробітників лік...
Пригоди
У неділю, 27 вересня, на Броварщині сталася масштабна пожежа. О 10:15 до оперативно-диспетчерської служби надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу та лісової підстилки на площі 6 Га у селі Богданівка. На місце пожежі направлено рятувальників: 1 відділення 21-ї ДПРЧ м. Бровари,  1 відділення 56-ї ДПРЧ м. Бровари; пожежна сільська охорона - СПК-Богданівка,  СПК-Шевченкове, СПК - Велика Димерка; від лісників ДП  «Київськмй лісгосп»  - 1 трактор...
Пригоди
В суботу, 26 вересня пожежникам довелося тричі виїжджати на гасіння трав’яного сухостою. Так, двічі горіло на об’їзній дорозі - о десятій ранку та о сьомій вечора. Крім того, о 12:40 до оперативно-диспетчерської служби надійшло повідомлення про загорання  трав’яного настилу на околиці смт Калита. Пожежу на площі 4 га окремими осередками, довелося гасити майже п’ять годин. Вже о 15:56 надійшов виклик щодо загорання господарчої будівлі у с. Гоголів. Прибувши...
Кримінал
Днями поліцейські Броварського відділу поліції припинили діяльність грального закладу, що діяв по вулиці Короленка. Під час обшуку правоохоронці вилучили 9-ть комплектів комп’ютерного обладнання у робочому стані. Про нелегальний заклад азартних ігор повідомили до поліції небайдужі містяни. На місце події прибули група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група. Правоохоронці провели слідчі дії та вилучили техніку за допомогою якої завзяті «бі...
Бізнес
Наші діти - наше майбутнє! І для того щоб наше майбутнє було щасливим і безтурботним, варто подумати, яка інвестиція стане найвдалішою. Звичайно ж, це наші діти! Як то кажуть, дай голодному вудку, а не рибу. За тим же принципом діють мудрі батьки. З якими проблемами стикаються діти? Відсутність енергії та ентузіазму пізнавати нове; Погана пам'ять при вивченні іноземних мов і віршів; Неуважність до деталей; Низька успішність в школі - складно рахувати, чит...
Кримінал
Днями до поліції надійшло повідомлення про крадіжку в одному із супермаркетів міста. Охоронник повідомив, що невстановлена особа здійснила крадіжку дороговартісного пристрою для зчитування інформації з товару. На місце події прибув наряд реагування патрульної поліції та затримав крадія. Ним виявився 36-річний чоловік, який раніше вже був судимий. Він зізнався у скоєному та надав правдиві покази. Викрадений пристрій зловмисник заховав у кишеню. За даним фак...
Пригоди
В Броварах на вулиці Короленка, 50 сталося ДТП за участі 6 автівок. Як повідомляє Telegram-канал «huevyi_kiev», аварію спричинив чоловік, який перед цим викрав автомобіль. Далеко злодію від’їхати не вдалося – спочатку він протаранив автомобілі, а потім опинився у клумбі.  Читайте також: В Броварах триває боротьба з порушниками ПДР В Броварах сталася аварія з потерпілими Поліція Броварщини припинила 5 фактів домашнього насильства
Новини компаній
29 вересня 2020р о 11.00 відбудеться онлайн-зустріч протягом якої ми покажемо на лінії часу, крок за кроком, як впевнено і планово виходити на ринок ЄС: перевірка бізнес-ідеї та роздуми про релокацію менеджерів фірми; аналіз ринку, підготовка комерційних пропозицій; як не упустити можливість отримання грантового фінансування ще до реєстрації фірми; проведення зустрічей з партнерами та першими замовниками; становлення на ринку Польщі, легалізація перебуванн...
Спорт
Протягом двох днів, 19 та 20 вересня румунське місто Клуж-Напока приймало чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF). До складу української делегації увійшли й спортсмени із Броварів. Анна Плотіцина фінішувала першою на дистанції 100 метрів з бар’єрами (13,21 с). Аліна Шух була поза конкуренцією із семиборства (5940 очок). Ілля Кравченко виграв змагання зі стрибків з жердиною (5,20 м). Бронзову медаль виграла Дарина Вдовиченко з бігу...