«Дикрасин»: надійний засіб для суглобів і для спин

У вас болять коліна, тазостегнові суглоби, важко нахилятися, не повертається шия, не піднімаються руки..? Це не просто скарги, це крик про допомогу, образа на всіх: і на рідних, і на лікарів, що не можуть допомогти і не звертають увагу вже після 60-ти.

А звинувачувати потрібно в першу чергу себе самого. Адже протягом життя хворі не надають належної уваги своєму організму, своєму здоров’ю. Ці симптоми можуть виникати як від надмірних навантажень, так і від малорухливого способу життя. Адже «ледачі суглоби» швидше приходять в непридатність: їх вражає артрит, артроз, що веде до повного їх руйнування.

У чому ж причина всіх цих недуг?

Причин для цього багато. Частина з них залежить тільки від нас: гіподинамія, неправильна постава з дитинства, незбалансоване харчування, шкідливі звички, побутовий травматизм і багато іншого. Інша, більша частина причин, від нас не залежить: інфекційні захворювання, екологічне неблагополуччя води, грунту, повітря і (як наслідок) те, що ми їмо і п'ємо. Крім того, ми «розплачуємося» за своє прямоходіння, що призводить до компресії міжхребцевих дисків і хрящових поверхонь всіх суглобів.

З віком в людському організмі через численні «збої» у роботі окремих систем і гормональних зрушень починається «відкладення» того, що повинно виводитися («поганий» холестерин, кальцієві солі в нерозчинному вигляді, продукти метаболізму і ін.); і «вимивання» того, що повинно відкладатися (кальцієві солі кісток, мікроелементи, корисна мікрофлора кишечника).

Відомий лікар, доктор медицини А.С.Залманов свого часу писав: при всіх хворобах суглобів спостерігається застій крові в капілярній мережі. Без такого застою не існує ні артрозу, ні артриту, ні деформації суглобів, ні м'язової атрофії.

Отже, основою нашого клітинного метаболізму є повноцінна робота кровоносної системи, а саме найтоншої її частини - капілярів. Саме явище «старіння», їх раннього склерозування призводить до того, що наші суглоби починають «голодувати» і самоотруюватися продуктами своєї життєдіяльності. Оскільки своїх сусідів ні суглоб, ні суглобовий хрящ не мають, їхнє харчування здійснюється через капіляри в прилеглих до суглоба м'язах. Порушення «режиму харчування» суглоба призводить до зменшення кількості суглобової рідини («висиханню»), дистрофічних змін структури хряща і кісток, запалень і набряків навколишніх тканин і, як наслідок, болі та обмеження руху в певній галузі.

Такий погляд на причини виникнення захворювань суглобів прекрасно пояснює, чому неможливо вилікувати суглоб за допомогою одних лише уколів і пігулок. Подумайте самі: як препарат може надійти в хворий суглоб, якщо порушений шлях його доставки? Зі сказаного вище випливає: щоб почався процес одужання, необхідно зміцнити капіляри, збільшити їх еластичність, що в свою чергу попередить їх склерозування. Внаслідок чого покращиться кровопостачання і відновиться харчування суглоба. Висновок: щоб полагодити суглоби потрібно нормалізувати функцію кровопостачання на рівні клітини. Такою є спрощена формула лікування. Процес відновлення рухливості суглобів залежить від стадії захворювання і методів лікування. Питання в швидкості і активності процесу.

Препарат, винайдений болгарським цілителем Дімітром Кристевим, був створений саме для таких цілей.

Рослинний тонік для тіла, що носить назву «Дикрасин», маючи абсолютно натуральний склад, є засобом відновлення, який «перезапускає» організм на клітинному рівні. Компоненти «Дикрасина» проникають глибоко в тканини і впливають безпосередньо на причину захворювання - сприяють захисту хрящової тканини від руйнування.

«Дікрасін» - це водно-кислотний настій лікарських трав, багатих флавоноідами, дубильними речовинами і ефірними маслами. Флавоноїди, які входять до складу «Дикрасина», пригнічують ферменти, що руйнують гіалуронову кислоту, яка є основним компонентом хряща і синовіальної рідини, кількість і якість якої залежить від роботи м'язів і стану капілярів. Флавоноіди зміцнюють стінки капілярів і судин, покращують їх тонус і еластичність, перешкоджають їх склеротичному ураженню. Ефірні масла мають місцеву подразнюючу і ревульсуючу шкіру дію. Дубильні речовини надають знеболюючу, протизапальну і бактерицидну дію. Такий комплексний і різнобічний підхід дозволяє придушити захворювання не лише в конкретному місці, а й в організмі в цілому - забути про біль в спині і суглобах, а найнаполегливіші зможуть допомогти собі навіть у запущених випадках.

Засіб показано при артриті, артрозі різної локалізації, остеохондрозі, ішіасі, радикуліті, міжхребцевих грижах, подагрі, виразковій хворобі шлунку. Крім того, «Дикрасин» можна використовувати при болях, оніміння кінцівок, м'язових затисках і надривах, набряках, ударах і інших травмах. Також ми рекомендуємо «Дикрасин» в профілактичних цілях, щоб попередити руйнування суглобів. Єдина умова для отримання позитивного результату - наполегливість і працьовитість.

«Дикрасин» використовується протягом 18 днів за певною схемою.

У перший день втирається півфлакона «Дикрасина» в усе тіло, крім пахових впадин. Тобто обробляється кожен пальчик на стопі, стопа, підошва, гомілковостопний суглоб, литковий м'яз. Далі - колінний і тазостегновий суглоби. Потім - кожен пальчик на кисті, кисть, променезап'ястковий і плечовий суглоби. Потім шийний відділ хребта, трапецієподібний м'яз (так звана коміркова зона), плечові суглоби. Далі обробляється грудний відділ хребта, м'язи спини і поперековий відділ, живіт і грудна клітина.

«Дикрасин» слід втирати легкими масажними рухами, виключаючи механічний тиск руки на шкіру. Тобто не натирати, а втирати, щоб не пошкодити механічно шкірний покрив. Гіпертонікам необхідно втирати препарат в хребет зверху вниз.

На наступний день проводиться масаж всього тіла в тій же послідовності, але без «Дикрасина».

Третій день - час відпочинку та будь-яких водних процедур. Це може бути душ, ванна, сауна, басейн - що вам більше подобається.

Далі цей цикл повторюється 6 разів - всього курс становить 18 днів, і на нього необхідно три флакона «Дикрасина». Якщо є можливість, бажано щоб курс лікування проводив масажист. Проте це не обов'язково.

«Дикрасин» можна втирати не в усе тіло, а локально в проблемні місця. Якщо у вас терпнуть пальці, болять лікті, плечі, не піднімається рука, то в цьому випадку «Дикрасин» втирається в пальці на кисті, далі в кисть, ліктьовий і плечові суглоби, шийний відділ хребта (зверху вниз) і далі - в «комірцеву зону».

Якщо болі в попереку, тягне ногу і «стріляє» в поперек, болять колінні і тазостегнові суглоби, то причина в поперековому відділі хребта. Тоді «Дикрасин» спочатку втирається в кожен палець на стопі, потім - в стопи, коліна, стегна, тазостегнові суглоби і в поперековий відділ.

Використовувати препарат необхідно один раз на добу щодня або через день при чутливій шкірі, поки не використаєте три флакона (приблизно 18-25 днів).

Не терпіть біль! Чим раніше почнете втирати «Дикрасин», тим ефективніше він буде діяти.

Якщо Дикрасин втирати на початкових стадіях, то досить провести один курс з 3-х флаконів для досягнення мети. Якщо хвороба дуже запущена, то вам може знадобитися і 3-4 курси з перервами 1-2 тижні для досягнення позитивного результату.

Наше тіло має унікальну здатність до регенерації. Подивіться, як швидко гоїться поріз на вашій шкірі, так само може відновлюватися будь-яка тканина і всередині організму. Питання в швидкості і активності процесу: один орган відновлюється сам, а іншому потрібно допомогти. Терпіти роками біль не потрібно! Чим раніше ви звернетеся до лікаря, чим раніше встановите причину болі - тим легше і швидше «Дикрасин» зможе допомогти вам впоратися з вашими проблемами.

Лікування суглобів має бути безпечним для інших систем організму, адже медикамент проходячи через шлунково-кишковий тракт, нейтралізується в печінці і виводиться з організму за допомогою посиленої роботи видільної системи. Тому деякі препарати протипоказані при таких недугах як захворювання печінки і нирок, системи кровообігу. «Дикрасин» до цієї групи не належить. Це препарат для зовнішнього застосування, він дбайливо впливає на вогнище запалення, не завдаючи шкоди іншим структурам організму.

Нанесення «Дикрасина» на хвору ділянку, активує окислювально-відновні процеси, які приносять користь вашому кровотоку. Таким чином в більшості випадків починають відновлюватися функції суглобів і хребта, стимулюються відновні процеси, підвищується тонус, працездатність і омолоджується весь організм. Одним з головних переваг «Дикрасина» є те, що він не впливає на артеріальний тиск, шлунково-кишковий тракт, нирки, печінку, що дозволяє використовувати його людям з «букетом» захворювань.

Єдиний випадок, коли Дикрасин буде безсилий - це остеоартроз кульшового суглоба 3-4 ступеня, дегенеративні та дистрофічні ураження хребта з дестабілізуючим характером в структурах хребта.

«Дикрасин» можна придбати в аптечних установах або замовити в ДП «Гамай» ТОВ «Краків ООД» за безкоштовним тел. 0 800 215 349 щодня, крім суботи та неділі, з 9:30 до 16:00.

БРОВАРИ ДИКРАСИН СУГЛОБИ ЛІКИ АРТРИТ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
Наприкінці серпня управління освіти та всі ЖЕКи Броварів подали акти готовності закладів освіти та житлового фонду до запуску опалення на 100%.  Проте, за словами міського голови Ігора Сапожко, тепла по сьогоднішній день немає в ДОЗ «Малятко» та яслах ДОЗ «Віночок». Аналогічна ситуація і по ЖЕКам міста – на папері вони готові, акти підписані, а насправді досі немає вікон у під’їздах, не закриті підвали та вхідні групи. «До кінця поточного тижня дав завдан...
Бізнес
Запрошуємо вас в салон краси «Studio-Beauty»! Обираючи наш салон, ви робите крок назустріч своїй душевній рівновазі. Майстри з багаторічним досвідом роботи допоможуть вам розслабитися, забути про міську метушню, безліч справ і проблем. Замість цього ви поринете в світ краси, гармонії та спокою. Наші фахівці - це велика і дружня сім'я, яка із задоволенням подарує вашому тілу ретельний догляд та бездоганний вигляд. Ми надаємо широкий спектр послуг: - Перукар...
Пригоди
До Броварськго відділу поліції надійшло повідомлення від 20-річної дівчини про те, що колишній співмешканець її покійної матері погрожує зброєю. На місце виклику негайно прибув наряд групи реагування  патрульної поліції та втихомирив дебошира напідпитку. Ним виявився 56-річний чоловік, який добровільно віддав поліцейським належну йому мисливську нарізну вогнепальну зброю та понад 200 набоїв різного калібру.  За фактом погрози вбивством відкрито кримінальн...
Суспільство
Рік тому сім’я Романа та Ірини Харченко разом з дітьми зробили добру справу – придбали та посадили в дворі своєї багатоповерхівки у Лісовому кварталі вишню. Деревце прийнялося, тішило своїх господарів першим цвітом, а ті, в свою чергу, з радістю доглядали за рослиною. Проте, як відомо, світ не без «добрих людей»: днями хтось зламав дерево, що особливо засмутило юних садівників Микиту та Катрусю, на очах у яких воно зростало.  Не дивлячись на цю прикрість,...
Кримінал
Броварські правоохоронці отримали повідомлення про конфлікт між родичами і негайно виїхали на місце подій. В будинку вони виявили молодого чоловіка напідпитку, який зізнався, що посварився зі своїм дідусем і під час бійки штовхнув його. Літній чоловік не втримав рівновагу, впав і вдарився головою об дерев’яні двері. Медики, які прибули на виклик, констатували смерть 74-річного чоловіка. Тіло потерпілого пенсіонера направлено на проведення судово-медичної...
Суспільство
За два тижні, 27 жовтня, о 4:00 ранку Україна перейде на «зимовий час»: перевести годинники необхідно буде на годину вперед. Таким чином, громадянам додадуть «зайву» годину сну.   Нагадаємо, що всі області України живуть за київським часом, хоча раніше жителі західної частини України вимагали скасування переходу на зимовий час, оскільки сонце у них встає пізніше. Лікарі радять готуватися до переходу на зимовий час завчасно, бажано починати за два тижні. Ос...
Пригоди
В понеділок, 14 жовтня, близько 16:00 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання кукурудзяного поля  у селі Русанів. На ліквідацію пожежі було залучено перше відділення 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари.  О 18:32 вогонь було повністю ліквідовано рятувальниками. Причина пожежі встановлюється. Загиблих та потерпілих немає. 5 ДПРЗ м. Бровари Читайте також: На Броварщині горіла господарча бу...
Пригоди
Вчора, 13 жовтня, о 20:18 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання господарчої будівлі у селі Требухів, на вулиці Гоголівська, 80. По прибуттю на місце пожежі рятувальники провели розвідку та встановили, що горить покрівля, перекриття господарчої будівлі на всій площі, розміром 8х8, речі домашнього вжитку та легковий автомобіль DAEWOO Lanos. Пожежу локалізовано о 20:47 та повністю ліквідовано о 22:30. На...
Пригоди
В суботу, 12 жовтня, на Броварській окружній сталася аварія. Жінка перетинала проїзну частину в недозволеному місці і практично «кинулася» під колеса маршрутного автобуса, що рухався в сторону Києва.   Відео події опублікував «Авто Інформатор». Попередньо, постраждала залишилася жива, отримавши переломи обох ніг. Читайте також: В Броварах чоловік три дні ґвалтував жінку з інвалідністю За ніч на Броващині вщент згоріла автівка та дача Йшов на обгін: смертел...