Новини компаній
13:49, 25 вересня 2019 р.

Бальзам «Чоловіча сила»

Новини компаній
Бальзам «Чоловіча сила»

Бальзам «Чоловіча сила» за авторською рецептурою академіка Гаврилюка - це новітній та дієвий підхід до вирішення таких проблем як аденома, простатит та імпотенція.

Як впливає?

Маючи у своєму складі комплекс лікарських та харчових рослин, допомагає в боротьбі з хворобами сечостатевої системи в чоловіків, а також сприяє розсмоктуванню доброякісних новоутворень.

Що відбувається?

Продукт сприяє посиленню синтезу чоловічих статевих гормонів, запобігає віковим гормональним порушенням, виникненню простатиту, аденоми, сприяє розсмоктуванню та запобіганню появи доброякісних новоутворень.

Кров розріджується, стабілізується обмінний ліпідний процес, завдяки чому органи сечостатевої системи краще насичуються киснем. Відновлюється функція передміхурової залози, нирок і сечовивідних шляхів.Нормалізується гормональна система.

Як працює?

Дає можливість зберегти та відновити сексуальну активність чоловіка, використовується в разі зниження лібідо й потенції в чоловіків.

Нормалізує обмін тестостерону та стан судинного русла. Запобігає розвитку інфекційно-запальних захворювань сечостатевої системи: уретриту, циститу, пієлонефриту, простатиту, вторинного безпліддя.

Телефонуйте та замовляйте: 096-787-27-25

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АДЕНОМА #ПРОСТАТИТ #ІМПОТЕНЦІЯ #БАЛЬЗАМ #ГАВРИЛЮК
Оголошення
live comments feed...