• Головна
  • У День міста броварчани протестували проти диму та смогу
13:16, 23 вересня 2019 р.

У День міста броварчани протестували проти диму та смогу

Фото – Микола Кожемяко, Дмитро Карпій "Трибуна Бровари"

Фото – Микола Кожемяко, Дмитро Карпій "Трибуна Бровари"

В суботу, 21 вересня, під стінами Броварської міської ради відбулася акція проти забруднення повітря. Мешканці міста висловили незадоволення бездіяльністю можновладців та поліції, що не можуть зупинити шкідливі викиди, що утворють в місті дим і смог.

За словами одного з ініціаторів протесту Романа Нестерука, від Броварської міської ради, Мінекології та інших установ надходять лише «відписки». За останній час так і не встановили відеоспостереження на димовій трубі підприємства «Орієнтир-Буделемент», який підозрюють у віикидах.

Роман Нестерук (Фото – Микола Кожемяко, Дмитро Карпій "Трибуна Бровари")

Окрім того, зі слів активіста, міська екологічна програма, яка розрахована на 2017 – 2019 роки, не виконується. І наслідки цього всього уже є. Це – хворі діти, у яких зафіксували загострення хвороб та, навіть, отруєння через викиди в повітря.

На акції працював вільний мікрофон: будь-хто міг підійти та висловитися. Депутат міськради Андрій Саук наголосив, що за кілька років так і не знайшли жодного винуватця забруднення повітря в Броварах.

Фото – Микола Кожемяко, Дмитро Карпій "Трибуна Бровари"

На акції був присутній головний еколог міста Юрій Жимайлов. Чиновник проблему визнав одразу і зазначив, що є проблема і в промзоні, де палять шини. Але винні також і власники обійсть, які спалюють у дворах листя і сміття. І тих, і інших еколог закликав до «культури».

Для перевірки таких підприємств вночі, коли зазвичай і відбуваються викиди, Юрій Жимайлов запропонував долучати активістів на автівках – для пошуку епіцентрів займання і викидів. Зі свого боку він повідомив, що влада вже створила робочу групу, яка виїжджатиме вночі. Водночас головний еколог Броварів указав, що міська влада не має повноважень заходити на підприємства і здійснювати там перевірки, особливо коли йдеться про орандарів. Вирішити це питання могли б зміни до Законодавства.

Юрій Жимайлов (Фото – Микола Кожемяко, Дмитро Карпій "Трибуна Бровари")

Організатори акції закликали усіх небайдужих прийти зранку, о 10:00 26 вересня на початок чергової сесії Броварської міськради, щоби підняти це питання перед депутатами.

Трибуна Бровари

Читайте також:

Броварських спортсменів-ветеранів нагородили почесними відзнаками

На Броварщині підприємство два роки не сплачувало за оренду 300 га землі

Ярмарок вакансій в Броварах відвідали більше 700 безробітних

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #АКЦІЯ #ПРОТЕСТ #МІСЬКРАДА #ДИМ #СМОГ #ЕКОЛОГІЯ
live comments feed...