
15:30, 16 вересня 2019 р.
Бровари встановили рекорд із захворюваності на гострі кишкові інфекції

Згідно з останнім звітом броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень, рівень захворюваності на гастроентероколіти на минулому тижні є найвищим у 2019 році. Так, за останні 7 днів в Броварах зафіксовано 34 випадки захворювання, серед яких 27 – у дітей. На стаціонарне лікування потрапили 24 недужих. Фахівці назвали ситуацію неблагополучною.
З 27 хворих дітей 12 - ходять до навчальних закладів: троє із 6-ої школи, по двоє із 2-ої та 7-ої шкіл, а також по одному із садочків «Ластівка», «Калинка», «Барвінок», «Червоні вітрила» та Броварського навчально-виховного комплексу.
Очільниця відділу лабораторних досліджень Віра Товстоног пов’язує це із завершенням літніх канікул. Мовляв, діти, які перебували поза колективами і навіть поза містом, повернулися на навчання до шкіл і садочків, що посприяло поширенню інфекцій.
Читайте також:
Смерть через недопалок: на Броварщині загинула людина
Кабмін оновив наповнення бебі-боксів для новонароджених
На Київщині розпочинається імунізація диких тварин проти сказу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:42
26 квітня
14:49
26 квітня
19:00
23 квітня
ТОП новини
Оголошення
19:40, 22 квітня
19:40, 22 квітня
14:43, 15 квітня
19:40, 22 квітня
19:40, 22 квітня
live comments feed...