• Головна
  • Відкриття «McDonalds» в Броварах відкладено
12:20, 12 вересня 2019 р.

Відкриття «McDonalds» в Броварах відкладено

Відкриття «McDonalds» в Броварах відкладено

Відкриття в Броварах ресторану швидкого харчування «McDonalds»перенесено на вересень. За даними ДАБІ України у Київській області, після розгляду заяви ПП «Спартак» надано відмову у видачі сертифікату про готовність об’єкта.

Будівельна інспекція обґрунтовує своє рішення тим, що забудовник не надав виконавчу документацію для огляду. Ще однією причиною відмови стала «невідповідність об’єкта проектній документації, а саме: не виконані роботи, передбачені проектом – будівництво дахової котельні, літнього майданчику «McDonalds», «Макдрайву», відкритих автостоянок місткістю 125 місць, підпірної стінки, благоустрою (газони, дерева, кущі), підвищувальних насосів водопостачання, зовнішнього освітлення території, розвантажувальних рамп». Відмова у видачі сертифіката від 02.08.2019 року № ІУ 173192140931.

Крім того, на підставі звернення прокуратури Київської області Державна архітектурно-будівельна інспекція прийняла рішення про проведення позапланової перевірки щодо дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм і стандартів:

-ПП «Спартак» – замовника будівництва;

-ТОВ «АВН КАПІТАЛ» – проектувальника проекту;

-ТОВ «Київтрансбуд» – генпідрядника проекту.

За результатами перевірок, до 10 вересня ДАБІ має прийняти рішення стосовно долі торговельного центру і згодом оприлюднити цю інформацію.

Трибуна Бровари

Читайте також:

Одна з учасниць шоу «Крутіше всіх» - 11-річна Таїсія Старостюк з Броварів

Графік планових відключень світла в Броварах у вересні

На Київщині розпочинається імунізація диких тварин проти сказу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #МАКДОНАЛЬДС #РЕСТОРАН #ВІДКРИТТЯ
Оголошення
live comments feed...