• Головна
  • Коли краще купувати водонагрівач
Новини компаній
10:56, 10 вересня 2019 р.

Коли краще купувати водонагрівач

Новини компаній
Коли краще купувати водонагрівач

Для багатьох споживачів питання найбільш вигідного придбання водонагрівача і досі актуальне. Для когось важливо зекономити власний бюджет, а хтось не може вирішити необхідне йому таке обладнання чи ні. Поспілкувавшись з експертами компанії Венкон нам вдалося дізнатися основи вигідної купівлі водонагрівачів.

Критерії вигідного придбання водонагрівача

Всього існує декілька основних критеріїв, за якими можна визначити вигоду від купівлі такого обладнання:

·сезонність;

·тип приладу;

·наявність власної розвиненої мережі в будинку;

·акційні пропозиції.

Тепер зупинимось по кожному із критеріїв більш детально.

Сезонність

Водонагрівач – популярне обладнання, на яке вплив сезонності мінімальний. Для прикладу вартість кондиціонерів з приходом літнього сезону підвищується, це обумовлено в першу чергу наявність попиту серед споживачів. Якщо говорити про водонагрівачі, то в літній сезон вони можуть бути дещо дешевшими ніж взимку, але це не закономірність, а черговий маркетинговий хід магазину або компанії-виробника. Останні моделі водонагрівачів будуть коштувати однаково як взимку, так і в теплу пору року.

Тип обладнання

В залежності від принципу роботи такого обладнання, спеціалісти розрізняють проточні водонагрівачі на накопичувальні (бойлери).

Водонагрівачі ємнісного типу мають просту будову. Всередині баку з водопровідної магістралі подається вода, яка потім нагрівається теном до необхідної температури. Розмір такого обладнання в першу чергу залежить від об’єму баку, проте незалежно від цього водонагрівачі накопичувального типу виглядять естетично.

Проточні водонагрівачі є одним із видів альтернативного джерела постачання гарячої води. Вони використовуються на підприємствах і в житлових будинках. В такому водонагрівачі для того, щоб вода досягла своєї температури, використовуються спеціальні нагрівальні елементи. Ефект нагрівання настає миттєво.

Якщо розглядати тип обладнання, то тут переваги має водонагрівач накопичувального типу. Незалежно від розмірів, навіть найбільш габаритні споживають небагато електроенергії, а підігріта вода довгий час залишається придатною для користування. Знайти необхідний бойлер в Венкон - спеціалізованій компанії з продажу кліматичної техніки, зможе кожен.

Розвиненість мережі

Якщо у власному будинку встановлений двоконтурний котел, або в квартирі розвинене центральне постачання гарячої води, тоді необхідність придбання водонагрівача мінімальна. При наявності розвиненої мережі і альтернативного джерела постачання гарячої води користувачі можуть обійтися без додаткових витрат на купівлю додаткового обладнання.

Розпродажі та акційні пропозиції

Напевно період міжсезонних та сезонних розпродажів є найбільш вигідним для купівлі водонагрівачів. В цей час виробники і мережі спеціалізованих магазинів можуть запропонувати дійсно помірні, низькі ціни. Так, наприклад в магазині Венкон (Vencon) вже зараз можна придбати акційні моделі водонагрівачів різних брендів, розмірів та конструкцій.

Висновки

Отже купувати водонагрівач краще у наступних випадках:

1.Коли немає власного джерела гарячої води у будинку чи квартирі.

2.При проведені розпродажів, оскільки вартість на кожну одиницю приладу може знизитись вдвічі.

3.В теплу пору року, коли вартість може бути зниженою у зв’язку з падінням попиту продукції.

Підібрати бажану модель водонагрівача можна у фірмі Венкон (сайт vencon.ua). Менеджери компанії проконсультують і допоможуть підібрати вдалу модель, опираючись на ваші потреби та побажання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...