• Головна
  • Тренер ФК «Каскад»: «50 тисяч на Чемпіонат України у міста не знайшлося, а мільйон на клуб – дуже легко…»
Ексклюзив
15:46, 6 вересня 2019 р.

Тренер ФК «Каскад»: «50 тисяч на Чемпіонат України у міста не знайшлося, а мільйон на клуб – дуже легко…»

Ексклюзив
Тренер ФК «Каскад»: «50 тисяч на Чемпіонат України у міста не знайшлося, а мільйон на клуб – дуже легко…»

Днями депутати Броварської міськради підтримали створення комунального підприємства БМР «Футбольний клуб «Бровари» із статутним капіталом у розмірі 1 млн грн. Своє рішення посадовці пояснили тим, що зі створенням такого КП заняття футболом стане більш доступним для дорослих та дітей.

Редакція сайту 4594.com.ua зв’язалася з тренером ДЮФК «Каскад» Богданом Труханом, аби дізнатися, як на цю новину відреагували самі спортсмени.

На думку Трухана, правильніше з боку влади було б допомагати вже існуючим організаціям - футбольним клубам, які мають певний досвід та досягнення, а не створювати нові. Тим більше, що мотиви створення цього КП не дуже зрозумілі.

«Вони кажуть, що це робиться, аби зняти з батьків фінансове навантаження. Але ж мільйон гривень – це не аби яке навантаження на міський бюджет. Можна було ці гроші розподілити на існуючі організації, і так само зменшити навантаження…», - каже тренер.

Та найбільше нерозуміння викликає те, що кошти, яких завжди не вистачало на допомогу функціонуючим клубам, так легко знайшлися на клуб без історії та з примарним майбутнім.

«Наш футбольний клуб – перший в історії Броварів, який буде приймати участь в Чемпіонаті України. За роки незалежності в нашому місті такого ще не було. Ми звернулися до міської ради з проханням частково профінансувати участь двох наших команд. Сума була близько 50 тисяч гривень. Нам відмовили. Сказали: «Ви ж самі полізли у цей Чемпіонат, самі й вирішуйте»… А вже за тиждень з’являється інформація про створення комунального підприємства з капіталом у мільйон гривень. Тобто 50 тисяч у них не знайшлося, а мільйон – дуже легко», - зітхає Богдан Трухан.

Читайте також:

Підтримай наших: матч Ліги Європи «Динамо» – «Мальме»

В Броварському «Контакт-центрі» з’явився ще один телефон для звернень

Уряд суттєво збільшує розміри зарплатні вчителям

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #КАСКАД #ФУТБОЛ #КЛУБ #МІСЬКРАДА
Оголошення
live comments feed...