09:23, 6 вересня 2019 р.

Школа англійської «MOVA»

Школа англійської «MOVA»

З дитинства ми звикаємо, що навчання — це нецікавий та вимушений процес. Що цей час потрібно просто пережити для досягнення чогось більшого. Але погодьтеся, що під час перегляду американських фільмів про школу або університет, так сильно хочеться потрапити туди, хоча б на день, у якості учня.

Ми подумали, чому не зробити щось схоже в Броварах? Щоб кожен, хто хоче вивчити англійську мову та більше дізнатися про англомовну культуру мав змогу навчатися саме в такій школі. А також, створили програми навчання для всіх: дітей, підлітків та дорослих.

Для дітей – Курс англійської: "Англійська для супергероїв". Тематична програма, яка дуже подобається нашим найменшим студентам, бо хто ж не схотів би вивчати англійську разом зі SpiderMan’ом, Залізною Людиною або Капітаном Америкою?

Для підлітків – Курс англійської: "Англійська, яку лайкнуть". Тематична програма, тема якої зараз нереально популярна серед дітей підліткового віку. Чи не кожен з них сьогодні проводить багато часу в соціальних мережах та мріє стати відомим на весь світ блогером. То чому б не навчитися отримувати корисну інформацію з цих соціальних мереж та інтернету, щоб бути на одній хвилі зі світом і дізнаватись багато корисної інформації, що стане у нагоді в майбутньому?

Для дорослих – Курс англійської: “Travel, Business, Profi”. Тематична програма, що зачіпляє одні з головних тем дорослого життя. Ми знаємо, що знання англійської мови – це десятки нових можливостей, що відкриваються для нас та дають змогу побачити і відчути життя на повну. Не витрачаючи багато часу протягом програми ми з головою занурюємось в навчання для того, щоб в максимально короткітерміни вивчити англійську, про що так давно мріяли.

Кожна з програм має декілька рівнів, а навчатись зможе, як початківець, так і студент з більш високим рівнем володіння англійською.

Окрім того, в
MOVA ми часто проводимо англомовні вечірки та заходи, що також дають змогу потрапити в ту саму англомовну атмосферу, де кількість практики говоріння зашкалює. Більше немає необхідності виїжджати закордон, щоб трохи поговорити англійською. Ти маєш можливість робити це в улюбленій школі біля дому, а під час поїздок в інші країни відточувати свої вміння та набиратися додаткової мотивації для подальшого підвищення рівня своїх знань.

Позаду більше 3-х прекрасних років роботи та сотні задоволених студентів, для яких наша теорія про ідеальну освіту стала другим домом. Вони подорожують світом та насолоджуються можливістю вільного спілкування англійською мовою.

Досить чекати слушного моменту. Він вже настав!

Дізнавайся деталі або реєструйся на курс:
+380 (50) 334 90 22;
+380 (97) 445 50 29.
www.mova-school.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #АНГЛІЙСЬКА #МОВА #КУРСИ #MOVA
Оголошення
live comments feed...