• Головна
  • Броварчанам заборонили самовільно встановлювати кондиціонери та утеплювати балкони
10:00, 28 серпня 2019 р.

Броварчанам заборонили самовільно встановлювати кондиціонери та утеплювати балкони

Броварчанам заборонили самовільно встановлювати кондиціонери та утеплювати балкони

Через численні скарги мешканців будинків та за ініціативою управляючої компанії ЖК «Скандія», виконком Броварів прийняв рішення про заборону встановлення систем кондиціювання на фасадах будинків, утеплення, скління, розширення балконів та лоджій. Також тепер під забороною облаштування нових або розширення існуючих віконних/балконних прорізів, та навіть зміна форми і кольору віконних рам і дверей.

«Нічого нового, – запевняють чиновники. – Ці норми існують давно, проте лише зараз вони застосовуються саме для Броварів».

Міський голова Ігор Сапожко пояснив, що проект рішення підготовлений у відповідь на звернення управляючої компанії, яка обслуговує ЖК «Скандія», але виконком не може прийняти рішення по окремому житловому комплексу, тому нововведення приймаються та застосовуються для усього міста.

Погодження на встановлення кондиціонерів, зміни форми балконів, лоджій – є функцією управляючої компанії, ОСББ або іншого балансоутримувача. Складність полягає в тому, що всі будинки колишньої комунальної форми власності (в місті таких понад 300) наразі не мають балансоутримувуча, не обрали управляючу компанію та не створили ОСББ. У таких випадках встановлення кондиціонерів та інші зміни конструктивних елементів будинків власник квартири/приміщення має погоджувати з усіма іншими співвласниками будинку, що, звісно, занадто ускладнює процедуру. Але, якщо цього не зробити, такі дії будуть вважатися порушенням.

Нагадаємо, що порушення норм втручання в конструктивні елементи будинків є адміністративним правопорушенням. Право на складання протоколу мають управляючі компанії або ЖЕКи (ст. 150 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Трибуна Бровари

Читайте також:

Біля озера в парку «Перемога» з’явилися шезлонги

Броварські депутати не дали згоди на обладнання зупинок новими МАФами

Укравтодор встановлює системи зважування транспорту в русі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #ВИКОНКОМ #ЗАБОРОНА #КОНДИЦІОНЕР #УТЕПЛЕННЯ #ОСББ
Оголошення
live comments feed...