• Головна
  • «Кір, туберкульоз, напади тварин»: звіт про епідемічну ситуацію в Броварах
10:00, 8 серпня 2019 р.

«Кір, туберкульоз, напади тварин»: звіт про епідемічну ситуацію в Броварах

«Кір, туберкульоз, напади тварин»: звіт про епідемічну ситуацію в Броварах

За минулий тиждень Броварським МРВЛД отримано 42 термінових повідомлення про виявлення в місті небезпечних інфекційних захворювань або підозри на них.

Туберкульоз - 1 випадок, хворий з закритою формою туберкульозу легень, МБТ тобто не заразний, (дорослий, 42 роки, не працює), виявлений при звернені за медичною допомогою. Лікуються в протитуберкульозному відділенні Броварської БКЛ..

Кір - 7 випадків (попередній тиждень - 2 ) одна дитина , неорганізована, та 6 дорослих. При проведені епідеміологічного розслідування встановлено, що захворілі не щеплені проти кору. Реєструвались хворі на кір у віці від 7 років до 55 років. На стаціонарному лікуванні в іцфекційних відділеннях Броварської БКЛ знаходяться чотири хворих, інший лікується амбулаторно.

Вітряна віспа - 4 випадки, дітей - 2, та дорослих - 2, не організованих - 1, організованих - 1 (ДНЗ «Золотий ключик» - 1). Всі хворі лікуються амбулаторно.

Інфекціоний мононуклеоз - 3 випадки, всі діти, неорганізовані. Всі хворі знаходяться на стаціонарному лікуванні.

Скарлатина - 2 випадки, всі діти, неорганізовані. Один хворий знаходяться на стаціонарному лікуванні, інший на амбулаторному.

За звітний тиждень зареєстровано ентеробіоз - 3 випадки. На дане захворювання хворіли неорганізовані діти, всі знаходяться на амбулаторному лікуванні.

З приводу покусів тваринами: за останній тиждень у медичні заклади міста звернулося 9 мешканців. Два покуси нанесені невідомими бродячими собаками, тому покусаних було госпіталізовано і назначено лікування проти сказу. Інші покуси нанесені відомими тваринами, тому антирабічне лікування не призначалось до закінчення спостереження за тваринами, яке проводиться працівниками управління ДПСС протягом 10 днів.

Броварська міська рада

Читайте також:

На Броварщині смертність перевищила народжуваність

Броварські торговці «погоріли» на продажі алкоголю дітям

Ювенальна поліція не знайшла в Броварах безпритульних та жебракуючих дітей

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #ЕПІДЕМІЧНА #СИТУАЦІЯ #КІР #ТУБЕРКУЛЬОЗ #ІНФЕКЦІЇ
Оголошення
live comments feed...