Проміжні результати реконструкції СК «Світлотехнік»

Проміжні результати реконструкції СК «Світлотехнік» , Головний редактор

З весни 2019 року в приміщенні спортивного комплексу «Світлотехнік» триває ремонт, загальна вартість якого становить близько 26 мільйонів гривень. Ще 8 мільйонів піде на спорудження літнього майданчика.

Директор ДЮСШ з ушу та єдиноборств Броварської міської ради Андрій Коваль розповів про те, як просувається реконструкція та що вже встигли зробити для покращення стану будівлі.

«Стіни і дах споруди залишається без змін - якщо їх зрушити з місця, то може завалитися вся конструкція. Повністю замінюються інженерні мережі. Наприклад, вентиляції, як такої, взагалі не було, лише «витяжка» під дахом, тому монтують нову систему. Змінюється система опалення: тут стояли старі радянські чавунні радіатори, а тепер встановлять сучасні нові. Повним ходом ремонтуємо внутрішні приміщення. Також триває монтаж конструкцій під утеплення фасаду: утеплюватиметься за проектом мінеральною ватою. Обов’язково відремонтується відмостка – це також впливає на енергоефективність будівлі. Будуть відремонтовані та розширені тренерські, покращені роздягальні для відвідувачів, створюються комфортні умови для людей з обмеженими можливостями. Підлога буде циклюватися і фарбуватися. Хотілося б замінити і її, але вартість цих робіт сягнула б майже половини кошторису всього проекту», - каже Андрій Коваль.

Нагадаємо, СК «Світлотехнік» у Броварах було здано в експлуатацію в 1989 році. Будівлі спортивного комплексу 30 років і за весь час її існування реконструкція споруди жодного разу не проводилася. Комплекс є основною базою занять ДЮСШ з ушу та єдиноборств, яка є єдиною в Україні. Тут займаються більше півтисячі вихованців. Крім того, тут проходять тренування і з інших видів спорту.

Броварський спорт

Читайте також:

Інтерактивний майданчик «ZU Open Space» в Броварах відкриється на початку серпня

В Броварах пройде відкритий матч зі стрільби з пістолету

На Київщині буде частково припинено електропостачання

БРОВАРИ СПОРТ КОМПЛЕКС СВІТЛОТЕХНІК РЕМОНТ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі