• Головна
  • В Броварах виявили два випадки хвороби Лайма і заборонили дітям без щеплень ходити в садок
14:31, 31 травня 2019 р.

В Броварах виявили два випадки хвороби Лайма і заборонили дітям без щеплень ходити в садок

В Броварах виявили два випадки хвороби Лайма і заборонили дітям без щеплень ходити в садок

З 24 по 30 травня в Броварах зафіксовано 25 випадків кору (попередній тиждень – 21):дорослих – 14 випадків, дітей – 11, неорганізованих – 5, організованих – 6 (СШ №7, НВК по 2 випадки,по одному випадку ЗОШ №5, ДНЗ «Джерельце». Встановлено, що захворілі дорослі не щеплені проти кору, також хворіють діти не щеплені, або не повністю щеплені проти кору.

Реєструються хворіна кір від 2 місяців до 50 років. На стаціонарному лікуванні в інфекційних відділеннях Броварської БКЛ знаходяться12 хворих, а 13 лікуються амбулаторно.

В зв’язку з неблагополучною епідемічною ситуацією у місті Бровари по захворюваності на кір, та керуючись ст.15 закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» Броварський МРВЛД рекомендуєкерівникам освітніх закладів не дозволяти відвідування дитячих закладів дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень. У медичних закладах Броварів знаходиться достатня кількість вакцини, для проведення щеплень проти кору.

Також на минулому тижні було зафіксовано два випадки хвороби Лайма у дорослих. Укуси кліщів сталися у Броварському лісі та на дачній ділянці с.Рожни. Хворі знаходяться на амбулаторному лікуванні, діагноз підтвердився лабораторно.

Не припиняються й звернення до лікарів щодо покусів тваринами: за останній тиждень у медичні заклади міста звернулося 5 мешканців.

Покуси нанесені відомими тваринами, тому антирабічне лікування не призначалось до закінчення спостереження затваринами, яке проводиться працівниками управління ДПСС протягом 10 днів. В Броварській БКЛ відсутня антирабічна вакцина для проведення лікування проти сказу потерпілих від покусів тварин.

Броварська міська рада

Читайте також:

31 травня - Всесвітній день без тютюну

Програма «Доступні ліки»: Броварські аптеки отримали 118 тисяч гривень

В Броварах почали роботу пришкільні та мовні табори відпочинку

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ КІР ЛАЙМА ЩЕПЛЕННЯ САДОЧОК

Коментарі

Оголошення
live comments feed...