• Головна
  • В Броварах працівники центру зайнятості фізично не справляються з опрацюванням вакансій
13:56, 17 травня 2019 р.

В Броварах працівники центру зайнятості фізично не справляються з опрацюванням вакансій

В Броварах працівники центру зайнятості фізично не справляються з опрацюванням вакансій

Вже до кінця І півріччя 2019 року кількість вакансій у Броварах повинна зрости з 599 орієнтовно до 1000. Специфіка регіону така, що кількість пропозицій щодо працевлаштування значно перевищує попит. Таке положення речей не змінюється уже протягом декількох років.

На цей час центр зайнятості представив 599 вакансій, тоді як безробітних у регіоні – 663. Серед них яких 480 – у Броварах. Водночас переважання кількості безробітних над вакансіями є тимчасовим і технічним. Очільник відділення центру зайнятості Максим Вітер зазначив, що наразі працівники установи фізично не справляються з опрацюванням наявних вакансій. Саме через це у статистиці нині відображена така кількість пропозицій. До кінця червня у відомстві прогнозують наявність 1000 вакансій на Броварщині.

Зі слів керівника відомства, з початку року до сьогоднішнього дня була подана 2001 вакансія. За цей же період на обліку перебувало 1103 безробітних. Водночас, за інформацією очільника відомства, далеко не всі безробітні звертаються по допомогу до центру зайнятості. За минулий рік броварське відділення пропустило через себе лише 19% ринку праці, вказує Максим Вітер, посилаючись на інформацію податківців.

Керівник установи також зазначає, що 75% працевлаштувань через центр зайнятості відбуваються без надання статусу безробітного. Це означає, що люди стають на облік, але протягом першого тижня вже отримують нову роботу.

Трибуна Броварів

Читайте також:

Екстрена медична допомога: низькі зарплати, озброєні пацієнти та віра у краще

Допомога учасникам АТО в Броварах: санаторій, психологи, професійна адаптація

В Броварах збили дитину: дівчинка в дорослій реанімації без лікаря та діагнозу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ РОБОТА ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ВАКАНСІЇ

Коментарі

Оголошення
live comments feed...