• Головна
  • Мешканці ЖК «Купава» проти відкриття кафетерію на території житлової забудови
09:20, 5 травня 2019 р.

Мешканці ЖК «Купава» проти відкриття кафетерію на території житлової забудови

Мешканці ЖК «Купава» проти відкриття кафетерію на території житлової забудови

Мешканці ЖК «Купава» в Броварах не можуть дійти спільного рішення з власниками спортивного бару «Black Wood». Останні планують відкриття літнього майданчика свого закладу на території майбутнього скверу, що на вул. Шевченка, 4-Б, поруч із житловим комплексом.

Депутат міської ради Сергій Іллюхін спочатку дізнавався думку мешканців будинку у групі ЖК в Facebook, а потім вирішив провести зустріч наживо біля самого закладу.

Власник спорт-бару і мешканець цього ж житлового комплексу Руслан Кочман повідомив, що площа майданчика буде 64 м кв (8х8 м), і розрахований він на 26 посадкових місць. Літній майданчик заплановано зробити на прохання самих мешканців – клієнтів закладу.

За словами власника «Black Wood», спорт-бар працює у підвальному приміщенні будинку вже рік, зауважень від мешканців щодо дотримання режиму тиші та інших санітарних норм не було. У закладі працює 19 співробітників, податки на них сплачують. Погодження розміщення літнього майданчика тривало 3 місяці та завершилося підписанням договору з КП «Бровари-Благоустрій». Так, плата за користування правом його розміщення – 13000,0 грн у місяць, починаючи з 16.05.2019р. до 30.09.2019р. Тобто 58500,0 грн за сезон. Працюватиме заклад із 11-00 до 21-00.

Також підприємець неодноразово підкреслив, що готовий до співфінансування із мешканцями задля благоустрою скверу та озеленення території майданчика.

Мешканка цього будинку та експерт із питань архітектури Ірина Нікітчина повідомила, що містобудівних умов для розміщення майданчика наразі не надано. За словами жінки, немає й паспорту прив’язки об’єкта, хоча сам об’єкт уже є. Наразі зроблено планування, облаштовано фундамент під опори.Майданчик розташований на інженерних комунікаціях – трубі напірної каналізації. Договір розміщення передбачає швидкий демонтаж у разі технічної потреби, тобто, бетонного фундаменту бути не повинно.

Інші учасники зборів озвучили побоювання щодо паркування автомобілів на газоні біля літнього майданчика – місці масових ігор дітей– та багато інших стандартних побоювань щодо функціонування подібного роду закладів. Наразі питання залишається відкритим для обговорення.

Трибуна Бровари

Читайте також:

Перебігав дорогу і потрапив у кому: в Броварах збили хлопця

В Москві заарештували власника будівельної фірми «Атлант»

«ВТОРМА»: Вивезення відсортованого сміття у Броварах стає платним

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ КАФЕТЕРІЙ ЖК КУПАВА

Коментарі

Оголошення
live comments feed...