«Інтер’єр, що грає короля»: 20 запитань дизайнеру інтер’єру

Плануючи змінити своє помешкання, ви змінюєте своє життя в ньому. Часи, коли дизайн інтер’єру вважався чимось складним, зайвим та доступним лише обраним, давно минули. Сьогодні професійні дизайнери здатні створити не лише функціональний простір, а й оживити його унікальним настроєм тахарактером. Кожна деталь вашого інтер’єру може як надихати і створювати затишок, так і втомлювати або дратувати. Саме тому надзвичайно важливо довірити зміни у своєму помешканні лише справжнім професіоналам, які здатні налаштуватися на вас у творчому процесі та вберегти від технічних помилок на етапі втілення проекту у життя.

Саме такі фахівці працюють у студії дизайну «belik». Тому ми звернулися до них, щоб задати 20 головних запитань, які виникають у кожного, хто вирішив створити свій унікальний проект інтер’єру.

Чому ремонт по дизайнпроекту (ДП)виходить дешевше, ніж без нього?

Замовляючи готовий проект, ви заощаджуєте двічі: на часі та коштах. Спеціалісти продумують усі дрібниці, що виключає зайву роботу, витрати та помилки будівельників в майбутньому.

- знаючи точний обсяг з креслень,ви не придбаєте зайвих матеріалів, а усі покупки будуть не емоційними, а за графіком і в рамках бюджету;

- ви рідше відвідуєте об'єкт, а точний план робіт не залишає шансів на помилки, які в подальшому довелося б виправляти, витрачаючи ваш час;

- ви можете порівняти кошторис за єдиним ДП у різних бригад або постачальників, щоб прийняти оптимальне рішення;

- спілкування з підрядниками може бути дистанційним на підставі креслень, які будуть у кожного під рукою;

Яксаме розробляється дизайн проекту?

Є чотири етапи розробки:

1. Технічне завдання та планувальне рішення. Ми заповнюємо анкету і обмінюємося зображеннями вподобаних інтер'єрних ідей. Відштовхуючись від цього, визначаємо основні направлення.

2. Ескізний проект. Розробляється біла модель в 3D візуалізації без кольору. Використовуючиоб’єм в плануванні, ми демонструємо геометрію кожного приміщення.

3. Візуалізація інтер'єру. Візуалізатори створюють реалістичні зображення усіх приміщень. На цьому етапі ви вже маєте чітке уявлення про те, як буде виглядати ваш інтер'єр,включаючи колірне рішення, стиль, меблі, оздоблювальні матеріали та аксесуари.

4. Робоча документація (креслення), на яку будуть спиратися в своїй роботі ваші будівельники. Документація включає детальне опрацювання інженерних систем, створюється інструкція для будівельної бригади.

Навіщо власнику квартири візуалізація дизайн проекту?

Важливо, щоб замовник зміг ознайомитися з усіма деталями наочно до того, як почнуть працювати будівельники. Необхідно остаточно затвердити склад меблів і зручність їхнього розташування, кольору, фактури. Більш детально продумати ергономіку з урахуванням усіх необхідних функціональних зон і систем зберігання.

Що таке авторський нагляд та для чого він потрібен?

Дизайнерський нагляд забезпечує точність виконання усіх робіт будівельниками та виключає хаотичне відхилення від узгодженого проекту. Ваша участь у виробництві цілого комплексу робіт зводиться до мінімуму. Вам не потрібно самостійно контролювати працівників та вести перемовини з численними виробниками, постачальниками, виконробом і будівельниками.

Чи укладаєте ви з замовником договір на свої послуги?

Так, ми обов’язково підписуємо із замовниками договір на надання послуг з розробки дизайну-проекту приміщення. Текст договору складений і детально продуманий юристами. Він враховує інтереси обох сторін в плані термінів виконання робіт, оплати і претензій до якості наданих послуг. Зауважень до договору практично ніколи не буває. Зразок договору є у нас на сайті.

Скільки часу займає створення ДП?

Терміни створення 20-60 днів, в залежності від складності завдання. Після наявності креслень з обсягами робіт, детального прорахунку кошторисів на вартість ремонтно-оздоблювальних робіт і будівельних матеріалів, стає достовірно відомою загальна вартість проведення ремонту та оздоблення.

Чому ціни на дизайн-проекти в різних студіях так різняться?

Все залежить від кваліфікації дизайнера, від його досвіду, наявності рекомендацій, відгуків про його роботу від постійних клієнтів. На вартість дизайн-проекту також впливає його склад: кількість і наповненість креслень для будівельників і декораторів. Крім того, важливо включити в креслення всі вибрані матеріали із зазначенням їх артикулу, розмірів і кількості. Для цього, при створенні проекту, дизайнери нашої студії виїжджають в магазини та салони, консультують клієнтів, і спільно з клієнтом підбирають усе необхідне для ідеального інтер'єру. І найважливіше - це якісна фотореалістична 3D візуалізація. Тільки вона дозволить побачити ваш інтер'єр в деталях до того, як його побудують, і переконатися, що ви зробили правильний вибір.

Скільки в середньому коштує дизайн інтер’єру?

Вартість ДП мізерно мала по відношенню до ремонтних робіт та меблювання, і становить 4% -10% від загальної вартості будівництва. Якщо ж говорити про бюджет, необхідний для реалізації дизайн проекту і ремонту, товважається, що норма - це 60% від вартості квадратного метра нерухомості.

Ви можете відразу позначити ту вартість, в яку хочете вмістити витрати на реалізацію дизайн-проекту інтер'єру, виконання ремонтних робіт, придбання меблів та обладнання, і виходячи з неї ми будемо створювати дизайн-проект і підбирати усі матеріали і елементи інтер'єру.

Система розрахунку оплати робіт по ДП виглядає так:

20% - Технічне завдання

30% - Ескізний проект

30% - Візуалізація інтер'єру

20% - Робоча документація

В нашій студії діє гнучка система знижок. Клієнтам, які замовляють дизайн інтер'єру для великих приміщень, ми надаємо знижки. Також ми пропонуємо знижки при замовленні дизайну одразу для кількох окремих приміщень.

Скільки людей задіяно до розробки дизайн проекту?

Зазвичай залучається 3 людини з вищою будівельною, архітектурною або дизайнерською освітою, а також досвідом роботи не менше трьох років в даній сфері. З них одна людина - це керівник проектів, фахівець, який має великий практичний досвід в створенні і реалізації проектів в життя, добре розбирається не тільки в дизайні інтер'єру, але і в будівельних нормативах, а також технологіях виробництва ремонтно-оздоблювальних робіт. Другий учасник команди - це професійний дизайнер-визуалізатор з креативним і творчим мисленням, людина, досконально розбирається у всіх тонкощах дизайну, а так само відмінно орієнтується в ринку оздоблювальних матеріалів, меблів та обладнання. Третя людина - інженер проектувальник, який бере участь у впровадженні всіх деталей проекту в технічні креслення, за допомогою яких керуються майстри в проведенні ремонтно-оздоблювальних робіт.

Можна замовити приблизний набір креслень?

Ні. Нам не цікаво робити гірше, ніж ми можемо. Ми звикли створюватиякісний продукт і цінуємо свою репутацію, тому не дозволяємо собі випускати «напівфабрикати». Це ж стосується й ДП: ми працюємо виключно в рамках двох запропонованих пакетів - дизайн проект і дизайн проект + візуалізація.

Чи можна замовити у вас дизайн інтер'єру окремої кімнати?

Ми не працюємо з об'єктами, меншими за 70 кв.м. Враховуючи кількість фахівців, задіяних у кожному проекті, така робота була б нерентабельною. Тому, щоб не втрачати на якості послуг, ми відмовляємося від маленьких об’єктів.

Чому плану БТІ недостатньо для початку роботи?

Неможливо розробити точні креслення, спираючись лише на план від забудовника. На одне тільки обмірювання квартири у дизайнера в середньому витрачається 40 хвилин, після чого проводиться фото та відеофіксація.

Що робити, якщо я сам не знаю, чого хочу?

Продумана технологія анкетування і чіткі етапи узгодження наочних результатів роботи в поєднанні з досвідом наших дизайнерів створюють атмосферу співтворчості і захоплюють кожного клієнта в процес розробки його особистого інтер'єру. Наша студія працює переважно в сучасних стилях. Іноді вводимо елементи від класичного стилю, іноді фактури від лофту. Ми продемонструємо вамсвої портфоліо і кейси, що дозволить обрати свого дизайнера, який зрозуміє вас з півслова і буде працювати з вами, поки ви не прийдете до кінцевого результату. Краще сім разів змінити проект на папері, ніж один раз переробити на об'єкті.

Можна почати будівельні або ремонтно-оздоблювальні роботи до закінчення підготовки дизайн-проекту?

Ні. Така схема замість того, щоб упереджувати помилки, породжує їх. Робота стає заплутаною і непередбачуваною. За те, що ми переміщували в проекті безкоштовно, доводиться сплачувати будівельникам як за переробку. З готовим дизайн-проектом ви отримуєте покроковий план втілення інтер'єру мрії, в якому враховані усі дрібниці і деталі.

Наскільки точно можна відтворити реалізацію при авторському нагляді?

Все можливо. Але, якщо, наприклад, в процесі ми розуміємо, що той чи інший предмет має необґрунтовану вартість, ми його змінюємо підібравши гідний аналог. Коли плитка раптово знята з виробництва, ми підберемо іншу. Коли габарити предмета нас не влаштовують, нам доведеться змінити початкове рішення. Коли в потрібному кольорі предмета не опиниться ми переглянемо прийняту колірну гамму. Усі проблеми можна вирішити, не втрачаючи у якості.

Чи займаєтеся ви дизайном інтер'єрів громадських закладів?

Ми візьмемося за оформлення будь-якого об'єкта: готель, клуб, кафе або ресторан, салон, магазин або офіс. Наші дизайнери мають досвід роботи з різними проектами. Такі особливості приміщень, як функціональне призначення, вид діяльності і розмір - не є для нас обмеженням.

Якщо ми говоримо про нестандартні рішення, то варто пам’ятати, що вони завжди складніші, дорожчі і вимагають більше часу. Прохідний інтер'єр можна «зліпити» швидко. А щоб створити те, чим ви будете пишатися, потрібні інші ресурси, безумовно, гроші і час, так само інтелектуальна енергія дизайнера. Пошук кращих рішень, зав'язка всіх деталей, оптимізація планування, підбір поєднань - це інший рівень.

Коли краще робити ремонт?

Для цього підходить будь-який сезон - обирати вам. Існує думка, що зима несприятливий час. Однак багато наших клієнтів обирають саме зиму в зв'язку з падінням попиту на будівельні матеріали: можна значно заощадити на цій статті витрат.

Мені потрібна детальна схема по електриці і сантехніці. Технічний дизайн. Чи робите ви подібні креслення?

Так, наша студія дизайну може виконати подібні розділи в рамках запропонованих пакетів послуг.

Чи можемо ми працювати, якщо об’єкт не в Києві?

Так, тільки без авторського нагляду. У нас є подібний досвід ведення об’єктів. Обговорення проекту і передачу цифрових матеріалів ми ведемо дистанційно: пересилання файлів по E-mail; демонстрація екрану Skype, чат у Viber і WatsUp. Часто ми так само спілкуємося і з київськими клієнтами.

Чому за створенням інтер'єру мені слід звернутися в компанію «belik»?

Ми архітектори.

Ми самокритичні.

Наші об'єкти реалізовані.

Ми маємо смак.

Безкоштовна консультація дизайнера за номером: +38 (096) 171 71 71.

Ми у соцмережах:

Instagram

Facebook

YouTube

Сайт

ІНТЕР’ЄР ДИЗАЙН BELIK РЕМОНТ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Спорт
Днями в Білій Церкві пройшли треті щорічні змагання з художньої гімнастики «Олімпійська сніжинка». Захід провели у дитячо-юнацькій спортивній школі «Юність». Майже двісті юних гімнасток виборювали звання чемпіона в 24 категоріях. У змаганнях взяли участь юні грації зі «Школи Дерюгіних» (Київ), «Фенікс» (Київ), Броварів, Фастова, Яготина, «Спартак» (Біла Церква) ДЮСШ «Юність» (Біла Церква) та навіть з далекого Сеулу - гімнастки з Південної Кореї змагалися...
Кримінал
Днями в селі Княжичі Броварського району було скоєно крадіжку. На касі одного з місцевих супермаркетів 10-річний школяр забув свій шкільний портфель. Помітивши чужу річ, нею вирішив заволодіти 51-річний чоловік.  Після звернення матері хлопця до поліції, правоохоронці розшукали злодія. Ним виявився місцевий житель. За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за номером  за ч.1 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті пере...
Спорт
Днями до України повернулася національна паралімпійська збірна команда з лижних перегонів та біатлону. Українські спортсмени внесли суттєві зміни в турніру таблицю змагань етапу Кубку світу, що проходив з 11 по 19 січня у німецькому Альтенбергу. В останній день змагань наші біатлоністи обігнали збірну господарів в командному спринті, взявши золото і два срібла, та вибороли третє місце за кількістю золотих нагород і загальною кількістю медалей. Загалом у на...
Пригоди
У середу, 23 січня, близько третьої години ночі, в багатоквартирному будинку на вулиці Марії Лагунової, 7-А загорілися електрощитові. Пожежа сталася на 2 та 3 поверхах. За словами свідків, полум’я було великим. Мешканці будинку повиходили надвір. Як з’ясувалось, ця будівля горить вже не вперше. Прибувши на місце, рятувальники швидко загасили вогонь. На щастя, обійшлось без постраждалих. «Трибуна» Читайте також: У мешканця Броварщини вилучили гранатомет та...
Суспільство
Новий вид коронавірусу, що вперше був зафіксований у Китаї, вже став причиною смерті 25 людей. Наразі недіагностована пневмонія вийшла за межі країни. Спершу було зафіксовано хворобу у Таїланді, потім в Японії, Гонконзі, Південній Кореї, Саудівській Аравії, Сінгапурі, США та Росії. Санітарно-карантинний підрозділ ДУ «Лабораторний центр на повітряному транспорті МОЗ України» (далі – СКП) повідомив, що контролює ситуацію і перебуває в тісному контакті з Наці...
Відео
Днями в Броварах невідомий чоловік скоїв напад на перехожого. Злодій вдарив свою жертву цеглиною по голові, після чого забрав у нього заплічник з великою сумою грошей і втік у невідомому напрямку. З травмою голови потерпілого доставили до реанімаційного відділення лікарні, де медики врятували йому життя. Кілька днів поспіль правоохоронці розшукували зловмисника і їхня праця не була марною. Нападником виявився 32-річний місцевий житель, раніше судимий за с...
Суспільство
За даними Державної служби статистики, за 9 місяців 2019 року, у порівнянні з відповідним періодом 2018 року, рівень безробіття в Україні знизився з 8,6% до 8,1% робочої сили. Причиною поліпшення ситуації на ринку праці вважають діяльність Державної служби зайнятості (ДСЗ). Клієнтами служби є представники як малого, так і великого бізнесу, які представляють різні галузі економіки. Кількість вакансій у базі даних в 2019 році збільшилася на 39 тис. та стано...
Кримінал
Під час проведення санкціонованого обшуку у жителя села Гоголів працівники Броварського відділу поліції спільно зі спецпризначенцями вилучили гранатомет РПГ-26, підствольні гранати ВОГ-25, пластид, набої різного калібру та інші заборонені законом предмети. Наразі 33-літній чоловік, який вже мав проблеми із законом, затриманий у порядку ст. 208 КПК України. Слідчі встановлюють шляхи походження бойового арсеналу. За даним фактом відкрито кримінальне провадж...
Пригоди
Вчора, 22 січня, на виїзді з Об’їзної дороги Броварів сталася ДТП. Водій легковика «Skoda Octavia» не впорався з керуванням і зіткнувся з вантажівкою. З’ясувалось, що житель Великої Димерки їхав по автодорозі Р-03 від Броварів у бік Борисполя, коли поруч із поворотом на Княжичі врізався в автомобіль «Mercedes-Benz Atego». Внаслідок аварії кермувальник вщент розбитої «Skoda Octavia» отримав тілесні ушкодження та був шпиталізований до лікарні. «Трибуна» Чита...