
17:09, 17 квітня 2019 р.
В Броварах знов затримали молодика з амфетаміном

В Броварах під час патрулювання працівники поліції зупинили молодика, який поводився підозріло. Ним виявився 25-річний житель одного з сіл району. Під час перевірки правоохоронці виявили та вилучили у нього речовину, схожу на амфетамін.
За словами чоловіка, наркотичну речовину він знайшов та зберігав для власного споживання. Вилучене направлено на експертне дослідження.
Слідчим відділом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Досудове слідство триває.
Читайте також:
Броварська поліція затримує наркодилерів, а їхня реклама шириться містом
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Де слухати живу музику, дивитися еротичне шоу і танцювати диско? Афіша вересня в Caribbean Club
Новини компаній
13:00
5 вересня
На Співочому стартує масштабна виставка хризантем "Зодіаки"
Новини компаній
11:00
4 вересня
Tayanna з великим сольним концертом просто неба!
Новини компаній
09:30
4 вересня
15:00
3 вересня
Як брекет-системи підвищують якість життя: 5 фактів
Новини компаній
15:00
1 вересня
18:26
31 серпня
17:29
31 серпня
Оголошення
17:12, 6 вересня
31
13:37, 4 вересня