• Головна
  • В Броварах запрацював електронний рецепт
08:30, 17 квітня 2019 р.

В Броварах запрацював електронний рецепт

В Броварах запрацював електронний рецепт

В броварських аптеках в межах програми «Доступні ліки» почала працювати послуга «електронний рецепт». Наразі нововведення зявилося лише в мережі аптек «Вета-Плюс», проте в найближчий час система має бути запущена і в комунальних аптеках № 2, що на території Броварської багатопрофільної клінічної лікарні.

Планувалося, що електронний рецепт буде запроваджений в 14-15 аптеках міста з 1 квітня. Затримка повязана з технічними проблемами, а також через тривалу бюрократичну процедуру. Більшість закладів не готові до цього – не мають коштів на відповідне програмне забезпечення. Однак над остаточним рішенням думають, - розповів керівник первинної медицини міста Ігор Кравцов.

Нагадаємо, програма «Доступні ліки» діє з квітня 2017 року. Згідно зпрограмою, пацієнти можуть безкоштовно або з незначною доплатою отримувати деякі медикаменти від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

Електронний рецепт – це цифровий аналог рецептів на паперових бланках. В ньому вказуватимуть, хто виписав рецепт та яку активну речовину призначили пацієнтові. Такий рецепт підписуватиметься електронним підписом. Новий вид рецепту був запроваджений Міністерством ще у травні цього року.

Електронний рецепт одразу потраплятиме в систему, де його зможуть побачити провізори. Пацієнт отримуватиме СМС-повідомлення з номером рецепту, який треба буде назвати в аптеці. Доступ до електронної системи рецептів буде обмежений. За бажанням, пацієнту зможуть видати роздруківку рецепта. Однак вона не буде підставою для видачі ліків.

Трибуна Бровари

Читайте також:

Броварська поліція затримує наркодилерів, а їхня реклама шириться містом

Справа Савченко: вдале ходіння по судах

В Броварських садочках кожна 35-та дитина заражена паразитами

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ АПТЕКА ЕЛЕКТРОННИЙ РЕЦЕПТ
Оголошення
live comments feed...