Реклама
17:27, 16 квітня 2019 р.

Дизайн квартир «belik»

Реклама
Дизайн квартир «belik»

Розробка інтер’єру – це творчість, заснована на досвіді. Професійні дизайнери мають поєднувати у собі інженерне і творче мислення. Адже у нашій справі немає місця похибкам і одноманітності.

Ми починаємо розробку дизайну з анкетування та складання технічного завдання. У процесі роботи ми можемо поділитися з замовником своїм баченням проекту та розповісти про останні тренди, але найголовніше для нас – щоб готова робота прийшлася до душі саме власнику помешкання.

Формуючи технічне завдання ми оптимізуємо спільну з замовником роботу. Після узгодження наданих нами ескізів, йде етап візуалізації. І коли ви побачите свій майбутній інтер'єр квартири в картинках, ми переходимо до етапу підготування робочої документації. Ми здійснюємо авторський нагляд за реалізацією нашого проекту, а також надаємо клієнтам контакти ремонтних бригад і рекомендуємо магазини з приємними знижками.

Дизайн квартир «belik» спеціалізується на інтер’єрах квартир та іншої житлової нерухомості, але завжди готові створити неповторний дизайн і для комерційної нерухомості. Ви можете замовити безкоштовну консультацію дизайнера за номером: +38 (096) 171 71 71.

Ми у соціальних мережах:

Instagram

Facebook

YouTube

Сайт

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КИЇВ БРОВАРИ ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄР BELIK
Оголошення
live comments feed...