• Головна
  • Політико-правовий коледж «АЛСКО»
16:55, 9 квітня 2019 р.

Політико-правовий коледж «АЛСКО»

Політико-правовий коледж «АЛСКО»

Політико-правовий коледж «АЛСКО» - це, насамперед, безперервна гуманітарна та юридична освіта, це підвищений рівень підготовки в галузі правоохоронної і судово-правової діяльності. Ми прагнемо створити таку «модель» фахівця, яка визнавалася б усіма роботодавцями, роблячи особливий акцент на спеціальних та професійно-орієнтованих дисциплінах.

Наші навчальні програми засновані на досягненнях вітчизняної та зарубіжної систем вищої освіти. Ми багато років співпрацюємо з Київським університетом права НАН України, Академією адвокатури, Національною академією МВС України, Національним унііверситетом ім. Тараса Шевченка тощо, які забезпечує нашим випускникам принцип безперервності навчання.

Якісну базову вищу освіту гарантують доктори та кандидати наук, професори та доценти, практики, викладачі старшої і вищої кваліфікаційної категорій.

Всі різновікові навчальні та навчально-виховні заклади «АЛСКО» структуровані та об’єднані у багатоступеневу систему наступності освіти:

Дитячий дошкільний навчально-розвиваючий заклад;

Економіко-правовий ліцей;

Вищий навчальний заклад «політико-правовий коледж»:

- денне відділення;

- заочне відділення.

Коледж ліцензований та акредитований Міністерством освіти і науки України зі спеціальності «Правознавство», освітньо-кваліфікаційного рівня - молодший спеціаліст, та має ліцензію Головного управління освіти і науки України на позашкільну та дошкільну освіту.

Випускник коледжу придатний для роботи в органах юстиції та судової системи, органах РАГС, органах внутрішніх справ, апараті органів державної виконавчої влади і місцевого самоврядування, юридичної і кадрової служби підприємств, установ, організацій всіх форм власності і видів господарювання. Молодший спеціаліст-юрист підготовлений для професійної діяльності у сфері юридичної практики, особливо як фахівець, що здійснює організаційно-технічний супровід юридичної діяльності.

Контакти:

04050, Україна, м. Київ, вул. Мельникова, 39 (біля станції Метро «Лук’янівська»)

Телефон: (044) 483-69-68; (044) 483-76-54; (067) 505-83-40

Сайт: alsko.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КОЛЕДЖ БРОВАРИ КИЇВ АЛСКО
Оголошення
live comments feed...