• Головна
  • Ціна вантажоперевезень за 1 км. Як розрахувати і вигідно спланувати перевезення вантажу
Новини компаній
16:40, 4 квітня 2019 р.

Ціна вантажоперевезень за 1 км. Як розрахувати і вигідно спланувати перевезення вантажу

Новини компаній

Транспортуючи вантажі з одного міста України в інше, варто знати, скільки коштує 1 км вантажоперевезення на ГАЗелі? Українська статистика показує такі результати:


Найдорожче обійдеться транспортування оздоблювальних будматеріалів, труб, продукції, що вимагає дбайливого перевезення. Під Газеллю мається на увазі крита машина вантажопідйомністю до 2т, довжиною 3,2-4 м, шириною 1,9 м, висотою до 2м, з об'ємом кузова до 16м³. Найчастіше автомобілі замовляють з метою перевезення вантажу по Києву, чи всередині іншого міста, або в найближче передмістя.

Рахуємо ціну вантажоперевезень, вибираємо, замовляємо

В межах міста застосовуються інші критерії визначення вартості вантажних перевезень. Ціни на вантажне таксі в Києві складаються з вартості подачі машини, довжини шляху (в обидві сторони) і оплати праці вантажників. Також пропонуються додаткові послуги у вигляді занесення предметів без ліфта на поверх, збирання меблів (якщо вантажники мають ці навичками).

Важливою умовою вважається використання вантажного автомобіля не менше 2 ч, наявність хоча б одного вантажника. Якщо все ж домовитися на використання авто протягом півгодини-години, то вартість послуги може зрости в 2 рази.

1. Давай Переедем виставляє оренду автомобіля з водієм за ціною від 100 грн./год, оплату грузчикам − від 80 грн./год.

2. Біггі пропонує скористатися двотонною машиною, заплативши за годину 135 грн. Є пропозиції і подешевше, наприклад, в 95 грн. / год, однак це стосується малюка-мікроавтобуса до 0,8т.

3. Грузтаксі до своєї пропозиції додає, що найближчі райони обслуговуються за ціною Автоаренда 165 грн. / Год, а більш далекі - з добавкою в 50 грн., А за вантажника треба заплатити до 150 грн. / Год., В залежності від добового часу роботи. При цьому ціни позиціонуються, як оптимальні.

На кожному інтернет-ресурсі повідомляється, що дешевше цін годі й шукати. Очевидно, це зроблено з метою зіграти на довірі: оскільки стверджують, мабуть не знайдеш чогось кращого, слід вже замовляти послугу.

Але сьогодні вдумливий клієнт перестав довіряти гучним обіцянкам, не підтвердженим конкретними цифрами.

Ціни на послуги вантажного таксі в Києві

Дуже часто кияни замовляють вантажне таксі в Києві. У Інка-Транс 3-метровий автомобіль, розрахований на заповнення 7 м³ простору, вантажопідйомністю в 1,5 т можна орендувати з водієм за ціною 100 грн. / Год. Для конкретного порівняння отриманих замовником вигод : Гудок більш маленьку, 5-кубову «Газель» пропонує за ціною 120 грн. / Год. В результаті – програш в 2 куба корисного простору (погодьтеся, що сяк-так втиснути все і притримувати двері та речі від випадання – не найкращий спосіб транспортування).

З настанням літнього сезону люди активно перебираються на дачне сезонне поселення, тому їм цілком вистачить такої машини, щоб перевести необхідні речі. Офісний і квартирний переїзд – теж нагода замовити вантажне таксі чи Газель. Вона стане в нагоді під час перевезення меблів з невеликого офісу, побутової техніки, одягу, кухонного начиння і так далі. Машини затребувані для доставки розібраних меблів в 1-кімнатну квартиру для молодят. Вантажні авто замовляють також для доставки будматеріалів, чи будь-яких великих предметів інтер'єру, списаної оргтехніки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...