«Газова камера» у Броварах: діти запускають соціальну рекламу, дорослі – пишуть меру

«Газова камера» у Броварах: діти запускають соціальну рекламу, дорослі – пишуть меру, Головний редактор

Незважаючи на загрозу штрафів та потужну інформаційну кампанію проти спалювання листя, в Броварському районі продовжують горіти поля.

Отруйний дим шкодить здоров'ю мешканців населених пунктів, гинуть тварини, а самі підпалювачі нерідко стають жертвами опіків. Проблема набрала таких обертів, що команда учнів Броварської ЗОШ №3 розробила інформаційний плакат щодо спалювання сміття та планує розмістити його на великих білбордах як соціальну рекламу. Наразі молодь шукає небайдужих громадян , що допоможуть в реалізації проекту.

Тим часом, дорослі також не можуть мовчати і пишуть відкритого листа до Броварського міського голови Ігора Сапожко. За словами броварчан, містоперетворилося на осередок накопичення токсичних та онкоутворюючих речовин через те, що контролюючі органи та влада міста закриває очі на цю проблему.

«За останні 10 років не складено жодного протоколу та не притягнуто жодного порушника до відповідальності попри те, що щовечора місто потопає в диму! В місті живуть діти, люди, що страждають бронхіальними захворюваннями, алергіями тощо. Щовечора місто перетворюється на суцільну газову камеру, де повільно і системно порушники законодавства отруюють все живе навколо!», - обурюються мешканці міста.

Читайте також:

Стрілянина у Княжичах: розслідування завершено

На Київщині вилучили 600 кг героїну, а в Броварах наркотики рекламують на фасадах шкіл 

Євген Агабеков повернувся в Бровари після тривалого лікування в США

БРОВАРИ КИЇВЩИНА ЛИСТЯ САПОЖКО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі