
11:00, 18 березня 2019 р.
До уваги броварчан: активізувалися телефонні шахраї

За повідомленням громадян в групі "Київ оперативний" в Facebook, останнім часом в Києві та Київській області активізувалися телефонні шахраї.
Зловмисники надсилають смс-повідомлення від імені банку, та погрожують блокуванням банківської картки. Щоб цього не сталося, шахраї пропонують виконати "авторизацію" або зателефонувати за вказаним номером. Таким чином з вашого банківського або телефонного рахунку можуть бути зняті кошти.

Закликаємо громадян жодним чином не відповідати на такі повідомлення, а у разі виникнення сумнів щодо вашої картки, звертатися у відділення банку. Також нагадаємо, що у телефонній розмові ви не зобов'язані надавати свій номер карти та пароль від неї, навіть на прохання співробітників банку.
Читайте також: До уваги броварчан: в області з 'явилися «газові» шахраї
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Макс Бородін дасть сольний концерт просто неба
Новини компаній
11:00
Вчора
Євген Хмара готує вечір романтики в Києві просто неба
Новини компаній
13:00
30 червня
16:43
29 червня
19:00
27 червня
ТОП новини
Оголошення
21:42, Вчора
21:42, Вчора
21:42, Вчора
14:13, 23 червня
21:42, Вчора
live comments feed...