• Головна
  • Україна відзначає День народження Тараса Шевченка
09:41, 9 березня 2019 р.

Україна відзначає День народження Тараса Шевченка

Україна відзначає День народження Тараса Шевченка

Тарас Шевченко є одним із символів української нації та визнаним класиком української поезії. Митець активно виступав проти гноблення українського народу Російською імперією – це коштувало йому кар'єри та здоров'я.

Однак його збірку «Кобзар», поему "Гайдамаки" та поетичний цикл «Три літа» знають і люблять у всьому світі. Крім того, Шевченко є одним з найвідоміших українських художників, автором понад тисячі мистецьких робіт. Нажаль, близько 160 з них на сьогодні втрачені.

Тарас Шевченко похований на Чернечій горі у Каневі (Черкаська область). Його могила є одним з найшанованіших місць серед українців. З нагоди річниці народження і смерті поета там будуть проводитись урочисті заходи.

В Броварах також пройдуть дні пам’яті Тараса Шевченка.

Серед них:

9 Березня 2019, 10:00 - Покладання квітів до пам'ятника Т. Г. Шевченка (Парк ім. Т. Г. Шевченка);

9 Березня 2019, 11:00 - Літературно-музична година до 205-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка "Вічне слово Кобзаря" (Броварська міська бібліотека);

12 Березня 2019, 16:00 - Музично-літературний вечір до 205-ої річниці від дня народження Т. Г. Шевченка (Броварська міська дитяча музична школа);

14 Березня 2019, 10:00 - Літературна година та тематична книжкова виставка до 205-ої річниці від дня народження Т. Г. Шевченка (Броварська міська бібліотека).

Читайте також: Долучіться до прекрасного: В Броварах проходить виставка джутової філіграні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ШЕВЧЕНКО БРОВАРИ
Оголошення
live comments feed...