• Головна
  • В Броварах створили комп’ютерну гру, яка підкорила світ
12:00, 6 березня 2019 р.

В Броварах створили комп’ютерну гру, яка підкорила світ

Фото: Сергій  Безкрестновий

Фото: Сергій Безкрестновий

Мешканець Броварів Сергій Безкрестнов та киянин Олексій Фатєєв розробили унікальну комп’ютерну гру. Геймери з усього світу управляють реальними роботами - танками, які їздять околицями Чорнобильської АЕС серед реальних, а не «мальованих» декорацій.

Автори гри розмістили «полігон» в одному з броварських будинківна площі 170 кв м. А самі декорації створено з максимально продуманими деталями та елементами: від житлових будинків, будівлі АЕС до дрібних деталей – дерев, стовпів освітлення, дорожніх знаків та розмітки, відомого «колеса огляду». Під час гри танки «заправляються енергією» від контейнерів із ізотопами, які треба відшукати на локації. Одночасно на полігоні можуть курсувати 20 танків.

Наразі огляди гри на YouTube вийшли для ринків США, Канади, Європи та мають мільйонні перегляди.Про популярність та масову відвідуваність таких ресурсів говорить той факт, що у черзі на участь у грі буває по 200 гравців.

У авторів Isotopium є ще одна велика мрія: зробити імітацію колонії «підкорювачів космосу» на поверхні Марса з надземною та підземною частинами, з кількома сотнями роботів, з космічною технікою майбутнього. А в інвестори планують запросити самого Ілона Маска – великого шанувальника «космічної теми».

Трибуна Бровари

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ КОМП'ЮТЕРНА ГРА Isotopium
Оголошення
live comments feed...