• Головна
  • «Черга збунтувалася, крик стояв неймовірний», - розповіді броварчан про міську поліклініку
17:02, 1 березня 2019 р.

«Черга збунтувалася, крик стояв неймовірний», - розповіді броварчан про міську поліклініку

«Черга збунтувалася, крик стояв неймовірний», - розповіді броварчан про міську поліклініку

Ажіотаж у соцмережах викликала історія жительки Броварів, яку вона розповілау місцевій группі на Facebook. Жінка була обурена організацією роботи у міській лікарні.

«Сьогодні була в нашій "оновленій Супрун" лікарні в поліклініці в лікаря травматолога. В 9.00 черга була з 50 чоловік не менше. Люди займають чергу один за одним без надії, що попадуть до лікаря. Під обід ця черга збунтувалася, бо наша толерантність дозволяє нагло лізти без черги і тріпати нерви решті хворих. Крик стояв неймовірний - виясняли хто за ким», - пише Алла Пархоменко.

По словам броварчанки, зовсім іншу картину вона побачила в обласній лікарні: запис до лікаря відбувся швидко, без проблем і на той час, який був зручним для пацієнтки. Без черги не обійшлось, але вона була у п’ять разів меншою, а лікар провів огляд швидко та якісно: «Нерви спокійні і ти знаєш, що точно попадеш до лікаря. Оце вам реформа. Київ і Бровари - це небо і земля. На фото діло крик і скандал частини людей під кабінетом», - розповідає жінка.

Тієї ж думки був і Сергій Шахраєв: «Я стикнувся тільки з тим, що повинен вистояти чергу до терапевта, щоб отримати направлення до окуліста, потім вистояти чергу до окуліста. А що у мене проблеми з очима, я і без терапевта знаю. Супрун - геть! А окулісти з своїми чаями, коли під дверима стоять люди - це довго терпіти не будемо», - написав чоловік.

Такий погляд на стан місцевої медицини поділяють не всі: у багатьох коментуючих допис з критикою реформи Ульяни Супрун викликав обурення. Більшість незгодних радили автору гнівного посту писати скарги до головного лікаря закладу, а не звинувачувати міністра.

«А при чому пані Уляна Супрун до нашої поліклініки, в якій такий безлад був останні 30 років, які я пам'ятаю. В першу чергу порядку потрібно вимагати від місцевої влади та головного лікаря Багнюка (якщо не помиляюсь). А щодо реформи, то зараз проходить лише реформа сімейних лікарів, наступна ланка реформи друга половина 2019 тоді візьмуться і за спеціалізовану лікарню», - пише Василь Борисенко.

У чому зійшлись майже усі дописувачі, так це у тому, що починати зміни потрібно на місцях – допоки керівництво лікарні та міські чиновники не почнуть працювати у повну силу, жодна реформа Броварам не допоможе.

 Читайте також: Броварчан закликають зробити повірку лічильників

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МЕДИЦИНА СУПРУН БРОВАРИ
Оголошення
live comments feed...