• Головна
  • До відома броварчан, хто прагне здобувати вищу освіту
14:05, 26 лютого 2019 р.
Надійне джерело

До відома броварчан, хто прагне здобувати вищу освіту

До відома броварчан, хто прагне здобувати вищу освіту

До відома броварчан, хто прагне здобувати вищу освіту

Міносвіти пропонує для громадського обговорення проект постанови Кабміну, яким регламентується визначення вартості навчальної послуги в ЗВО за контрактною формою навчання. Відповідний документ опубліковано на сайті відомства.

«Встановити, що вартість освітньої послуги з отримання вищої освіти освітнього ступеня бакалавра, магістра за перший курс (рік) навчання за укладання Договору про надання освітніх послуг між закладом вищої освіти і фізичною (юридичною) особою за переліком спеціальностей (спеціалізацій), для яких визначається індикативна собівартість, встановлюється закладом вищої освіти не нижче індикативної собівартості, якщо заклад вищої освіти протягом попереднього календарного року здійснювало підготовку фахівців відповідного ступеня вищої освіти й спеціальності (спеціалізації) за денною формою отримання освіти за державним або регіональному замовлення», — йдеться в проекті постанови.

Індикативна собівартість визначатиметься як 60% у 2020 році, 70% — у 2021 році, 80% — з 2022 року.

Індикативну собівартість пропонується зменшити для вечірньої форми отримання освіти на 25%, для заочної та дистанційної форм — на 50%, і збільшити на 30% — для освітнього ступеня магістра.

Нововведення торкнеться таких спеціальностей: культура і мистецтво, гуманітарні науки, соціальні та поведінкові науки, журналістика, управління і адміністрування, право, архітектура та будівництво, ветеринарна медицина, охорона здоров’я, сфера обслуговування, громадське управління і адміністрування, міжнародні відносини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #МОН України #Міносвіти #Кабмін #індикативна собівартість
Оголошення
live comments feed...