
14:16, 25 лютого 2019 р.
Скандал із Євробаченням усе більше набирає обертів

Виступи в Росії переможниці українського національного відбору на Євробачення 2019 співачки Maruv, яка зголосилася відмовитися від участі в російських концертах заради того, щоб представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2019», поки що не скасовано. Про це повідомляють РІА Новини, посилаючись, у свою чергу, на організаторів концертів.
«На нашому сайті є афіша концерту, отже, він має відбутися», — зазначили представники концертного залу «Ізвєстия Hall». 6 квітня, згідно з афішою, на цьому майданчику заплановано перше сольне шоу артистки.
До того ж виступ Maruv очікується на церемонії нагородження музичної премії «Жара Music Awards», яка відбудеться 5 квітня. За словами організаторів заходу, співачка збирається вийти на сцену у цей вечір.
Учора деякі ЗМІ оприлюднили інформацію, що Maruv відмовилася від концертів у Росії, які заплановано на квітень. Однак поскаржилася на жорсткі вимоги договору, які регламентують її поведінку на конкурсі. Співачка Анна Корсун уважає це тиском і зазіханням на свободу слова.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Житлові програми для військових, ветеранів та ВПО: які можливості доступні у 2026 році.
Новини компаній
13:00
Вчора
12:04
10 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:03
10 червня
Caribbean Club і Pepper's Club у червні: від вар'єте «Рояль» до благодійних концертів #НаШапку
Новини компаній
17:00
5 червня
Оголошення