• Головна
  • Аваков про перестрілку в Княжичах: «Періодично таке трапляється»
08:00, 25 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Аваков про перестрілку в Княжичах: «Періодично таке трапляється»

Аваков про перестрілку в Княжичах: «Періодично таке трапляється»

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в інтерв’ю газеті «Дзеркало тижня» розповів, як триває розслідування про перестрілку в Княжичах, що в Броварському районі під Києвом, яка сталася у грудні 2016 року.

Нагадаємо: 4 грудня 2016 в Княжичах київський кримінальний розшук за підтримки спецназу КОРД проводив спецоперацію із затримання грабіжників. Під час операції на місце подій прибув підрозділ Броварського відділення поліції охорони, яке зреагувало на сигналізацію в одному із сусідніх будинків.

Поліцейські охорони затримали двох співробітників Управління оперативної служби ГУ Національної поліції Києва, які брали участь у спецоперації. Після цього між ними почалася перестрілка, в результаті чого загинули п’ятеро поліцейських.

Зокрема, міністр зазначив таке: «Скажу коротко: першопричина — непрофесіоналізм. Періодично таке трапляється. Останнім часом — рідше. Але частіше, ніж хотілося б. Реформа такої велетенської й складної системи, як МВС — річ делікатна й болісна. Від колишнього міліцейського складу в поліції залишилося 56%. Одні критикують нас за те, що залишилося надто багато „колишніх”, інші, — що вимили кваліфіковані кадри. Реформа — складний процес, і він невіддільний від інших процесів у суспільстві».

За результатами службового розслідування інциденту в Княжичах сім офіцерів, які обіймали керівні й оперативні посади, звільнено з Національної поліції України, щодо дев’яти поліцейських застосовано дисциплінарні стягнення.

Генеральна прокуратура України 17 травня 2018 року завершила досудове розслідування в кримінальному провадженні щодо перестрілки й надала підозрюваним і їхнім захисникам для ознайомлення матеріали справи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Поліція #Аваков #Княжичі #МЗС #прокуратура #перестрілка
Оголошення
live comments feed...