• Головна
  • Надзвичайні пологи в броварському пологовому відділенні
08:00, 21 лютого 2019 р.

Надзвичайні пологи в броварському пологовому відділенні

Мешканка Броварського району Ксенія Карбовська поділилися у Фейсбук своїми враженнями від події, що несподівано сталася з нею: їй довелося бути перекладачем у Броварському пологовому відділенні, коли народжувала нігерійка.

З нігерійською парою — Аделовою (Лав) і Джоном Ксенія познайомилася в Броварах. Подружжя вчителів початкових класів переїхало в Україну з Нігерії й оселилося в Броварах. Аделова працює викладачем англійської мови в столичній школі, а Джон вчителює в київській школі та приватному дитсадку в Броварах. Саме в дитсадку вони й познайомилися: Джон прийшов у дитсадок, власницею якого і є Ксенія, й запропонував себе як викладача англійської.

Ні Джон, ні Аделова не розуміють ні російської, ні української. Тож коли Лав телефоном повідомила, що в неї почалися перейми, Ксенія кинулася на допомогу. Проте, доки Ксенія доїхала в Броварську центральну лікарню, Лав уже народила сина. Послуги перекладачки знадобилися, щоб Лав могла подякувати броварським лікарям за допомогу, людяність і чуйність.

Через Ксенію лікарі повідомили Лав вагу та зріст її первістка, розповіли, як надалі доглядати за малюком та про гігієну породіллі.

Породіллю дуже здивувало, що її новонародженому синові безкоштовно зробили всі щеплення — в Нігерії ці послуги коштують дуже дорого.

Молоде подружжя збираються зареєструвати свого первістка, якого назвали Матан, у посольстві Нігерії. Їм подобається Україна, і вони планують тут жити й отримати посвідку на постійне проживання. А цього року Джон збирається вступити в Національний медуніверситет ім. Богомольця, а як син підросте, Лав планує здобути освіту педагога і в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#породілля #броварське пологове відділення #Бровари #викладач #школа #дитсадок
Оголошення
live comments feed...