• Головна
  • Монетизація субсидій — «живі» гроші: як це відбуватиметься в Броварах
15:37, 19 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Монетизація субсидій — «живі» гроші: як це відбуватиметься в Броварах

Монетизація субсидій — «живі» гроші: як це відбуватиметься в Броварах

18 лютого 2019 року в Броварській районній державній адміністрації відбулася робоча нарада, на якій керівники служб, управлінь, відділів, секторів прозвітували щодо проробленої роботи за попередній період, а також повідомили про події, які відбуватимуться найближчим часом.

Зокрема, виконуюча обов’язки начальника управління соціального захисту населення адміністрації пані Г. Ткаченко повідомила, що вже в березні 2019 року стартує наступна модель монетизації субсидій — «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги вплачуватимуть одержувачам субсидії. Проте паралельно працюватиме й монетизація, що стартувала у січні цього року, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через Ощадбанк. За результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам сплатять готівкою.

Отже, всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні — за спожиті в березні послуги, у травні — за квітневу комуналку.

Також пані Ткаченко повідомила, що всю субсидію буде перераховано грошовим переказом через державний Ощадбанк, а пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією.

Щоб отримати грошовий переказ, треба звернутися до найближчого відділення Ощадбанку та надати паспорт й ідентифікаційний код. Разом із виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.

Для прикладу. Якщо сім’я отримує щомісяця від держави субсидію у розмірі 1600 грн, а платіжка за газ у лютому прийде на 1100 грн, 500 грн залишиться їй на власні потреби або для оплати рахунку, скажімо, за воду чи електроенергію. Тобто суть нового механізму в тому, що домогосподарство отримуватиме підтримку від держави у вигляді субсидії готівкою й далі зможе самостійно розраховуватися за спожиті послуги, а кошти, які сім’я заощадить, може використати на свій розсуд.

Пані Ткаченко наголосила, що ті, хто звернувся вперше за субсидією у 2019 році, також беруть участь у чинній моделі монетизації. Тобто розрахунки за спожиті послуги за цих осіб із підприємствами здійснюватиме Ощадбанк, а субсидіанти отримають за результатами вже цього опалюваного сезону залишок невикористаної субсидії готівкою через Ощадбанк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#монетизація #міськрада #"живі" гроші #платежі
Оголошення
live comments feed...