• Головна
  • 21 лютого у Броварах лунатимуть сирени
15:31, 19 лютого 2019 р.
Надійне джерело

21 лютого у Броварах лунатимуть сирени

21 лютого у Броварах лунатимуть сирени

21 лютого з 13:45 до 15:00 годин у Броварах буде проводитися перевірка системи оповіщення населення з увімкненням електросирен — повідомляється на сайті Броварської міськради.

Зокрема в повідомленні йдеться про таке: «З метою недопущення безпідставного хвилювання жителів і гостей міста інформуємо, що такі перевірки здійснюються щоквартально відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2019 рік».

Також, користуючись нагодою, нагадуємо про порядок дій у разі увімкнення електросирен.

Як треба діяти за сигналом «Увага всім!»

Для привернення уваги населення перед передачею інформації подається уривчастий сигнал, який передається електросиренами й іншими сигнальними засобами, наявними на відповідних територіях.

Почувши такий сигнал, слід негайно увімкнути радіоприймач або телевізор, а якщо ви на вулиці, прямувати до найближчої установи чи закладу, де є зазначені приймачі або вуличні гучномовці, й прослухати повідомлення управління органу відділу цивільного захисту. Далі дії мають бути без паніки та метушінні відповідно до отриманих указівок.

На кожний випадок надзвичайної ситуації органи цивільного захисту готують відповідний текст звернення. Інформацію передають протягом п’яти хвилин після подачі звукових сигналів.

Мешканців міста просять зберігати спокій і займатися повсякденними справами — їхньому життю та здоров’ю нічого не загрожує!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#увага #спецсирени #сигнал
Оголошення
live comments feed...