• Головна
  • Сучасний сектор рекрутингу в центрі зайнятості
13:41, 18 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Сучасний сектор рекрутингу в центрі зайнятості

Сучасний сектор рекрутингу в центрі зайнятості


У броварському центрі зайнятості запрацював сектор рекрутингу. Цей підрозділ допомагає шукати персонал для броварських працедавців: змінює спеціалізацію діяльності, орієнтуючись на тенденції в регіоні та Україні загалом.

Причому шукають здебільшого серед місцевих безробітних, проте долучають і безробітних із інших регіонів: уже давно налагоджено співпрацю з пошуком працівників на Чернігівщині.

Особливістю роботи нового підрозділу є те, що тут активно використовують загальну інформацію на ринку праці. Тобто, якщо ви за останні 2–3 роки, шукаючи роботу через службу зайнятості, залишили резюме, то можуть через рік-два зателефонувати, щоби запропонувати іншу роботу.

Також новий підрозділ рекрутингу шукає персонал і в сучасних пошукових базах вакансій в інтернеті. Для цього залучають різні способи: від співпраці з іншими структурами до пошуку інформації через «сарафанне радіо».

Створення такого підрозділу стало необхідністю сьогодення через збільшення кількості вакантних посад і зменшення зареєстрованих безробітних. Це також пов’язано і з демографічною ситуацією, і з міграційними процесами (виїздом робочої сили за кордон). Тож центр зайнятості змушений змінювати спеціалізацію, наслідком чого і стало створення нового структурного підрозділу — першого такого центру на Київщині.

Станом на сьогодні в центрі зайнятості зареєстровано 618 безробітних, а наявних вакансій — 430. На цей час у Броварах і районі бракує зоотехніків, інженерів, енергетиків, комірників, комплектувальників, малярів, машиністів екскаваторів, прибиральників, птахівників, слюсарів, трактористів, фахівців із фізичної реабілітації і юристів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рекрутинг #Бровари
Оголошення
live comments feed...