• Головна
  • Щоб не стати жертвою пограбування на дорогах – не залишайте цінних речей в автомобілях
14:57, 31 січня 2019 р.

Щоб не стати жертвою пограбування на дорогах – не залишайте цінних речей в автомобілях

Щоб не стати жертвою пограбування на дорогах – не залишайте цінних речей в автомобілях
Аби вберегти автомобіль та речі, що знаходиться в салоні, від протиправних посягань, поліцейські рекомендують дотримуватись основних правил.
  • Насамперед, не залишати на видному місці в салоні майно, документи. Навіть якщо вони не мають великої цінності, це спокусить зловмисника і він, щоб викрасти, пошкодить автомобіль.
  • Завжди виймайте ключ із замка запалювання і зачиняйте дверцята авто навіть тоді, коли відлучаєтесь на хвилинку.
  • Обладнайте автівку звуковою сигналізацію, спрацювання якої налякає злочинця.   
  • Автомобіль на ніч залишайте на охоронюваних автостоянках, в гаражах із надійними замками. Якщо зробити це неможливо, залишайте машину у добре освітленому місці, там, де є камери відеоспостереження.
  • Якщо в дорозі сталася технічна несправність автомобіля і Вам  необхідно зупинитися, зробіть це тільки у спеціально відведених для цього місцях: на парковках, на станціях техобслуговування, на автозаправних станціях.
  • У разі, якщо не можливо доїхати до визначеного місця, ремонтуйте авто, не залишаючи без нагляду салон та речі, що знаходяться в автотранспорті.

Коли так сталося, що вас пограбували і ви помітили особу, яка скоїла злочин, постарайтеся не розгубитися, запам'ятати будь-які особливості одягу, зовнішності, поведінки зловмисника, і терміново повідомте  до поліції на номер 102. 

Пам'ятайте: чим швидше така інформація надійде правоохоронцям, тим більше шансів, що зловмисник буде спійманий, а викрадене майно повернуто законному власнику.

Відділ комунікації поліції в Київській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#злочин #пограбування #поліція
Оголошення
live comments feed...