• Головна
  • Вітаємо з Днем Тетяни, покровительки та заступниці студентів
15:39, 25 січня 2019 р.
Надійне джерело

Вітаємо з Днем Тетяни, покровительки та заступниці студентів

Вітаємо з Днем Тетяни, покровительки та заступниці студентів

Бажаємо в День Тетяни великого кохання й міцної віри, світлих надій і доброти душі, щирих почуттів і розуміння з близькими, мудрих рішень і благих вчинків, світлих чудес!

День Тетяни в 2019 році відзначається в п'ятницю, 25 січня. Святу з таким ім'ям студенти вважають своєю заступницею і покровителькою.

Тетянин день: історія свята Згідно з переказами, римська християнка Тетяна зазнавала страшних тортур від язичників, але її рани на ранок гоїлися. Потім її вирішили стратити, відрубавши голову мечем. Мученицю противники християнства вбили 25 січня, цей день і став Тетяниним.

Заборони на День Тетяни
Не забувайте, що в Тетянин день не можна сваритися, особливо з родичами. Це свято необхідно провести з гарним настроєм і в приємній атмосфері. У жодному разі не можна, щоб у День Тетяни в будинку було брудно – цим можна накликати біду. Але і займатися прибиранням у це свято не можна – це треба зробити напередодні. Також в цей день не можна відмовляти в допомозі нужденним, інакше у людини, яка це зробить, станеться нещастя. У цей день заведено вітати своїх колег, подруг, родичів і знайомих з таким іменем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тетяна #свято #православні
Оголошення
live comments feed...