• Головна
  • Прокуратурою Київської області попереджено вибуття бюджетних коштів на суму 6,5 млн. грн
10:18, 17 січня 2019 р.
Надійне джерело

Прокуратурою Київської області попереджено вибуття бюджетних коштів на суму 6,5 млн. грн

Прокуратурою Київської області попереджено вибуття бюджетних коштів на суму 6,5 млн. грн

Прокуратурою Київської області з метою захисту інтересів держави в суді постійно здійснюється моніторинг авторизованих електронних майданчиків, на яких проводяться публічні закупівлі.

Так, опрацюванням електронної системи «Prozorro»встановлено, що тендерним комітетом однієї із сільських рад Броварського району Київської області, за результатами розгляду пропозицій суб’єкта господарювання, прийнято рішення про обрання його переможцем на закупівлю робіт з реконструкції водозабору підземних вод вартістю 6,5 млн. грн.

Однак, вивченням тендерних пропозицій суб’єкта господарювання з’ясовано, що вони не відповідають кваліфікаційним критеріям, передбаченим тендерною документацією.

Реагуючи на вказаний факт прокуратурою області до тендерного комітету сільської ради скеровано лист про виявлені порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі», за результатами розгляду якого комітетом прийнято рішення про відміну відкритих торгів з відхиленням усіх тендерних пропозицій.

Завдяки вжитим прокуратурою Київської області заходам попереджено незаконне вибуття бюджетних коштів на суму 6,5 млн. грн.

Прес-служба прокуратури Київської області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кошти #Броварський #прокуратура
Оголошення
live comments feed...