• Головна
  • В Броварах зіграні два міжнародні матчі з футзалу між збірними України та Італії
15:00, 20 грудня 2018 р.
Надійне джерело

В Броварах зіграні два міжнародні товариські матчі з футзалу між збірними України (U-19) та Італії (U-19)

Відбулося двоматчеве протистояння юнацьких збірних України та Італії. Зустрічі проходили
18-го та 19-го грудня в спортивному комплексі Броварського вищого училища фізичної
культури (БВУФК).

18 грудня.

Україна (U-19) – Італія (U-19) – 1:1 (0:0)
Голи: Сенюк, 27 – Ачіллі, 39.

Українці розпочали активніше та володіли ініціативою в першій половині гри, постійно створюючи
небезпеку біля воріт Італії. В другому таймі італійці вирівняли гру, але пропустили. Та все ж нашим
хлопцям не вдалося втримати переможний рахунок, на останніх хвилинах пропустивши м’яч – 1:1.

19 грудня.

Україна (U-19) – Італія (U-19) – 5:2 (3:1)
Голи: Нагорний, 5; Фіор, 12(аг); Меденець,13; Завертаний, 28; Овакімян,40 – Подда,16; Рівелла,23.

Друга гра в цьому товариському протистоянні видалася цікавішою, емоційнішою та більш
гольовою. Як і в першому матчі українські футзалісти з самого початку взяли ініціативу в “свої
ноги”. Забивши три м’ячі (один з допомогою воротаря суперників), вже на 13-у хвилину вели у
рахунку – 3:0. Мабуть, це і розслабило наших збірників, вони стали частіше порушувати
правила, що призвело до пропущеного, зі штрафного, голу під кінець першого тайму. В другому
агресивніше заграли італійці, швидко скоротивши відставання до мінімуму. Та українці змогли
зібратися і ще двічі поцілити у ворота збірної Італії. Останній м’яч забивши за кілька секунд до
фінального свистка, скориставшись грою італійців в п’ять польових гравців.

Про це повідомляє: Погляд

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію