
18:00, 17 грудня 2018 р.
Надійне джерело
Марія Ловчинська з Броварів стає шестировазовою чемпінкою України з боксу!
Вихованка Сергія Тюріна Марія Ловчинська, представниця СК «Патріот», БВУФК та КОШВСМ із Зазим’я Броварського району, майстер спорту міжнародного класу з боксу вже вшосте виборола золоту медаль ЧУ.
З 10 по 16 грудня в Івано-Франківську відбувався чемпіонат України з боксу серед жінок до 22 років, молоді, юніорок та школярок (перехідний).
Всеукраїнська першість зібрала близько 200 учасниць з різних куточків нашої країни України, в тому числі і спортсменок Київщини.Загалом Київська область здобула по одній золотій, срібній та бронзовій нагороді і два п‘ятих місця.
Так, срібною призеркою стала Олена Іванова з Ірпіня (тренер Д. Каушан), а бронзовою білоцерківчанка Єлизавета Мігель (тренер Ю. Ляхов).
П'яті місця посіли Анна Перга та Анастасія Коломієць з Білої Церкви.Вже незабаром розпочнеться підготовка до основного жіночого чемпіонату України серед дорослих, молоді, юніорок, школярок, який орієнтовно відбуватиметься з 4 по 10 січня наступного в Харкові.
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Євген Хмара готує вечір романтики в Києві просто неба
Новини компаній
13:00
Вчора
Parfeniuk дасть концерт на даху
Новини компаній
09:30
27 червня
10:00
26 червня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...