
22:05, 15 грудня 2018 р.
Надійне джерело
Вітаємо Вас, Ураїнці! Обрано нового очільника єдиної Помісної УПЦ!
Вселенський Патріарх Варфоломій вручить Томос новообраному предстоятелю помісної Української православної церкви Епіфанію на літургії в січні.
Про це розповів глава української делегації в ПАРЄ, віце-президент асамблеї і народний депутат з Блоку Петра Порошенко Володимир Ар'єв на своїй сторінці в Facebook.
"Головне позаду. Томос вручить Вселенський Патріарх новому Предстоятелю Української Православної Церкви Єпіфанію на літургії. Впевнений, що це станеться цього місяця. Ми дійшли до дня, який тепер можна встановлювати як свято - День Церковної Злуки, 15 грудня", – написав Ар'єв.
Він уточнив, що попереду ще буде довга боротьба проти тих, хто незалежність України намагається знищити – і зовні, і зсередини.
Але Україна переможе. Бог з нами! UPD: з літака на історичну подію і не знав про призначення спільної літургії на 6 січня. Отже, менше ніж за місяць. На Різдво", –підсумував він.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Де послухати живу музику, посміятися на стендапі і пограти у квізи? Афіша вересня в Pepper’s Club
Новини компаній
11:00
8 вересня
Де слухати живу музику, дивитися еротичне шоу і танцювати диско? Афіша вересня в Caribbean Club
Новини компаній
13:00
5 вересня
На Співочому стартує масштабна виставка хризантем "Зодіаки"
Новини компаній
11:00
4 вересня
Tayanna з великим сольним концертом просто неба!
Новини компаній
09:30
4 вересня
15:00
3 вересня
Оголошення
17:26, 7 вересня
11
11:24, 1 вересня
83
13:51, 7 вересня
8
09:03, 27 серпня