16:32, 11 грудня 2018 р.
Надійне джерело
«Електронний кабінет пацієнта» : підсумки впровадження та перспективи на майбутнє
17 грудня о 15:00 у приміщенні зали засідань виконкому Броварської міської ради відбудеться презентація проекту для медичних закладів міста Бровари «Електронний кабінет пацієнта».
Спільно із людьми, які були і залишаються причетними до проекту – розробниками, лікарями, пацієнтами - в рамках заходу будуть підбиті підсумки роботи за рік та презентовано новий функціонал медичної інформаційної системи.
Також, в рамках заходу, фахівці компанії EMCiMED, що впровадила “Електронний кабінет пацієнта” та медичну інформаційну систему в цілому, завдяки якій медзаклади перейшли в інформаційний режим роботи, презентують свої перспективні плани щодо впровадження продуктів власного виробництва у місті.
До участі запрошуються депутати міської ради, фахівці медичної галузі міста та усі, хто бажає. Ви матимете можливість поспілкуватися з розробниками проекту та лікарями, розповісти про власні враження від впровадження даної системи та надати пропозиції по вдосконаленню обслуговування населення.
Вхід вільний.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
live comments feed...