16:30, 7 грудня 2018 р.

Особистий кабінет виборця

Особистий кабінет виборця

Шановні мешканці міста Бровари та Броварського району!

На 31 березня 2019 року заплановане проведення виборів Президента України.

З метою підготовки актуальних і достовірних списків виборців на дільниці, перевірте свої персональні дані в Державному реєстрі виборців.

Відповідно до ст.10 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, кожен виборець має право знати про своє включення або невключення до Державного реєстру виборців України, а також перевірити правильність внесення особистих персональних даних до Державного реєстру виборців.

Перевірити себе у Реєстрі можна шляхом звернення до відділу ведення Реєстру за місцем своєї реєстрації, а також на офіційному сайті Центральної виборчої комісії в особистому кабінеті виборця за електронною адресою: www.drv.gov.ua

Для уточнення персональних даних в Реєстрі виборців, можете прийтиз паспортом у робочий час до відділу ведення Державного реєстру виборців, який розташований за адресою: м.Бровари, вул.Гагаріна, буд.15.Для мешканців м.Бровари – каб. 112 та для мешканців Броварського району - каб.135.

Перевірка правильності внесення до Реєстру виборців особливо важливою є для осіб, що вперше реалізують своє виборче право у зв’язку з досягненням вісімнадцятирічного віку, осіб, що проходили строкову службу або повернулись з АТО, осіб, що змінювали свої персональні дані, також осіб, що звільнились з установ виконання покарань. 

Відділ ведення Державного реєстру

Читайте ще:В Україні з 2019 року з'явиться новий вид соцдопомоги

У Броварах дівчина хотіла вистрибнути з вікна, рятувальники встигли вчасно

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари Броварщина Новини Вибори
Оголошення
live comments feed...