• Головна
  • Чемпіонат Європи з карате: спортсмени з Броварів завоювали бронзу
14:30, 30 листопада 2018 р.

Чемпіонат Європи з карате: спортсмени з Броварів завоювали бронзу

23-25 листопада у Будапешті, щона Угорщині, відбувся чемпіонат Європи з кіокушинкай карате. Збірна України завоювала вісім золотих медалей з карате та зайняла перше місце

До складу збірної команди України увійшли 7 спортсменів товариства "Спартак" Київщини з міста Бровари та Броварського району.

Коваленко Вікторія поступилась у першому поєдинку досвідченій болгарці.

Сірик Андрій впевнено виграв у поляка, а потім у другому поєдинку програвав литовцю, який у фіналі легко став чемпіоном.

Серед молоді (U21) Науменко Ярослав став "бронзовим" призером, за вихід у фінал поступився досвідченому литовцю, який став чемпіоном.

Загалом збірна України з 24 країн Європи,а це близько 500 учасників. Загальні результати збірної України з карате: чемпіон у командному заліку в категорії U21 та друге місце в категорії U16.

Читайте ще:Виставка юних броварських художників