![](https://s.4594.com.ua/section/logo/upload/pers/114/logo.png?20250121)
12:00, 24 листопада 2018 р.
Розбійний напад в Броварах: зловмисників засудять до 12 років
![Розбійний напад в Броварах: зловмисників засудять до 12 років Розбійний напад в Броварах: зловмисників засудять до 12 років](/dist-assets/images/cap.jpg)
Броварська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно 31 та 32-річних зловмисників, які в серпні поточного року, попередньо домовившись один із одним, вчинили розбійний напад на двох чоловіків та незаконно заволодіти автомобілем марки «Mazda 6», а також їх грошовими коштами.
Установлено, що з метою купівлі транспортного засобу, обвинувачені зустрілись з власником авто та його знайомим у м. Бровари, де один із нападників дістав предмет схожий на ніж та, погрожуючи чоловікам фізичною розправою, заволодів їх грошовими коштами. В цей час, інший зловмисник сів до автомобіля потерпілого та залишив місце злочину.
Дії осіб кваліфіковано за ч. 2 ст. 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб) та ч. 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене за попередньою змовою групою осіб та поєднане з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров'я потерпілого) КК України.
За вчинені кримінальні правопорушення обвинуваченим загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років із конфіскацією майна або без такої.
Разом з тим, стаття 62 Конституції України регламентує, що особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Читайте ще: Чорна п'ятниця - на нашому сайті
Киевский театр "Тысячелетие" едет на гастроли в Бровары
Чергова житлова афера у Броварах (відео)
Броварська бюрократія, чи як біженка з Криму свою пенсію шукала
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:50
17 січня
Оголошення
live comments feed...