Броварська поліція затримала молодиків з амфетаміном (фото)

Броварська поліція затримала молодиків з амфетаміном (фото)

У Броварах поліцейські виявили у водія та пасажира наркотики

19 листопада в Броварах по вулиці Петлюри, близько 23:00 поліцейські помітили автомобіль «Honda Accord», який дивно рухався, це було відразупомітно. Патрульнізупинилиавто.

Підчасспілкуванняіз 28-річнимводіємпатрульніпомітили, щочоловікперебуваєвстанінаркотичногоспянінняпрощосвідчилиявніознаки. Чоловікнеставзаперечуватифактвживаннянаркотичнихречовин.

Крімтого, всалоніавтомобіляправоохоронцівиявилиполіетиленовийпакетзбілоюпорошкоподібноюречовиноюбілогокольору, зовнісхожоюнанаркотичну. Зіслівводіявилученаречовина - амфетамінізберігаввінйогодлявласноговживання, безметизбуту.

Незалишиласяпозаувагоюізнервованаповедінка 29-річногопасажираіномарки. Здійснившиповерхневуперевіркуполіцейськівиявиливкишенійогокурткизгортокфольги, вякомузнаходиласьречовина, схожанаамфетамін.

Правопорушникавідстороненовідкеруваннятаскладеноадміністративнийпротоколзач.1 ст. 130 КУпАП (керуваннятранспортнимзасобомустаніалкогольногочинаркотичногоспяніння). Намісцеподіївикликанамісцеваслідчо-оперативнагрупа. Проводитьсяперевірка.

На жаль такі випадки зустрічаються не рідко. Під дією алкоголю або наркотиків-сідає за кермо, не думаючи, щодо наслідків-потерпають невинні люди.

Читайтеще:НаКиївщинізатриманочоловіка, щоґвалтувавсвоїхнеповнолітніхдоньок (відео)

Накиївщиніопельзбивдітейіпоїхавнавітьбезупину

Життяурозкоші: московськогопатріархатуотцяОлександрауБроварах

ПоліцейськесвавіллявБроварах (відео)

КРИМИНАЛ ПОЛИЦИЯ БРОВАРЫ НАРКОТИКИ АВТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі