• Головна
  • Демонтаж самовільно встановленої труби у Броварах
12:00, 19 листопада 2018 р.

Демонтаж самовільно встановленої труби у Броварах

Демонтаж самовільно встановленої труби  у Броварах
У четвер, 15 листопада, працівники комунального підприємства "Бровари-Благоустрій" разом з управлінням інспекції та контролю Броварської міської ради демонтовали самовільно змонтовану трубу по вулиці Київська, 177
Власник земельної ділянки, без дозвільної документації, без погоджень з балансоутримувачем водовідвідного каналу, поклав у лоток трубу, зменшивши тим самим пропускну спроможність каналу, а також засипав трубу землею. Зроблено це було для того, щоб важка техніка могла вільно заїжджати та завозити будівельні матеріали на земельну ділянку, де розпочалось незаконне будівництво багатоквартирного будинку в приватному секторі.
Для усунення порушень, відділом контролю за станом благоустрою управління інспекції та контролю Броварської міської ради 8 листопада 2018р. було надано припис про демонтаж самовільно змонтованої труби.
Власник земельної ділянки проігнорував вимоги припису,  не демонтував трубу та не відновив порушений благоустрій. Тому було прийнято рішення про демонтаж та відновлення благоустрою силами балансоутримувача каналу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари Благоустрій Комунальники Новини
Оголошення
live comments feed...